Skocz do zawartości

Zbiórka 18 maja w Krakowie


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkanie było bardzo miłe. Bardzo cieszę się że mogłem poznać osobiście Szanowną Dyrekcję, której to w tym miejscu bardzo dziękuję za tak serdeczne przyjęcie nas wszystkich i poświęcenie nam tyle czasu, jak również za wprowadzenie ogromnego zamieszania w moim planie kupna Forestera ( przejażdżka Legacy Outback'iem ) Bardzo żałuję, że nie miałem okazji poznać Szanownego Pana Waldemara i Thantosa Juniora, któremu to dziękuję za wspaniały opis dojazdu, dzięki czemu trafiłem godzinę przed czasem :) No i oczywiście wielkie podziękowania dla Rafała ( Rafałów :wink: ) za oprowadzenie po Krakowie i mile spędzony czas, co też tyczy sie wyszystkich pozostałych przybyłych forumowiczów.

 

Do zobaczenia wkrótce na SJS'ie

JOY

 

PS. Do Dyrekcji; jedyna wpadka to ten nieszczęsny adres Subaru Gruchel ( Katowice ) na WWW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście wielkie podziękowania dla Rafała ( Rafałów :wink: ) za oprowadzenie po Krakowie i mile spędzony czas, co też tyczy sie wyszystkich pozostałych przybyłych forumowiczów.

 

Mam nadzieje ze nie było problemów z dojezdem na autostrade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOY: a jak wrażenia z wizyty na lotnisku ?

 

Ja również bardzo serdecznie chciałbym podziękować przede wszystkim Dyrekcji za serdeczne przyjęcie, cenny czas i miłą pogawędkę. Podziękowania również dla forumowiczów za przybycie, następne spotkanie z pewnością będzie liczniejsze :) Póki co pierwsze koty za płoty. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zaluje, ze mnie nie bylo.

 

Aha, czy Wy chcecie sie spotkac na "normalnym" SJSie czy na Subarowskim SJSie?

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

A co a różnica? Ponieważ mało kto z nas ma Subaru to pewnie skończy się na tym zwykłym. Ale wszystko zalezy od tego co się uda załatwić. No właśnie kto się bierze za organizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zaluje, ze mnie nie bylo.

 

Aha, czy Wy chcecie sie spotkac na "normalnym" SJSie czy na Subarowskim SJSie?

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

Na Subarowskim SJS'ie możemy paść z wrażenia jak tam same nowe Imprezy przyjadą i nie wiem, czy to wytrzymamy psychicznie. Ale czemu nie? Szczerze mówiąc nie wiem, w jakiej formie odbywa sie szkolenie, ile potrzeba chętnych, żeby było oddzielne, jak ma się sprawa kosztów, czy można to zorganizować jak nam pasuje (wątpie...) itp. Poza tym nie wiem, ile osób z forum wstępnie chciałoby się wybrać? Kto by pojechał poza Azraelem i mną?

Tak czy owak istotne jest co Dyrekcja ma do powiedzenia w tym temacie, więc przede wszystkim warto poczekać na Jej wypowiedź. Ja jestem otwarty na propozycje.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze to po prostu inna atmosfera. Na subarowskim, oczywiscie, nie moglibyscie brac idzialu, ale zawsze mozna popatrzec, pogadac, czasem z Holkiem, na 100% mozna zaliczyc przejazdzki na prawym fotelu (albo tylnej kanapie :wink: ). Sadze, ze Dyrekcja i Wladze SJSu nie mialyby nic przeciwko wspolnej kolacji z kursantami. Ja bardzo mile wspominam weekend w Kielcach. :D

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. fajnie tez czasem popatrzec, co ludzie wywijaja (pelen poslizg w trawe i inne "wpadki" :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja technicznie mogę spróbować zorganizować - pogadam o wolnych terminach. Spotkanie proponuję ogólne, nie ogranciozne tylko do Subaru, bo chyba wszyscy obok patrzenia chcielibysmy poćwiczyć.

 

Sądzę, że musi być nas min. 10 osób, aby miało to sens ekonomiczny. Jak dowiem sie o datach, dam znać.

 

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak istotne jest co Dyrekcja ma do powiedzenia w tym temacie, więc przede wszystkim warto poczekać na Jej wypowiedź.

 

 

Khe khe... "JEJ"??? Dyrekcja może sie wkurzyć ;-)

 

Eee, chyba nie... W razie czego moge zmienić na "Jego", ale to wtedy zdanie bedzie bez sensu. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Czekam na konstruktywne uwagi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja technicznie mogę spróbować zorganizować - pogadam o wolnych terminach. Spotkanie proponuję ogólne, nie ogranciozne tylko do Subaru, bo chyba wszyscy obok patrzenia chcielibysmy poćwiczyć.

 

Sądzę, że musi być nas min. 10 osób, aby miało to sens ekonomiczny. Jak dowiem sie o datach, dam znać.

 

V.

 

Ja od 15 czerca jestem chętny gotowy ;-)

 

 

Też prosze mnie nie ograniczać do Subaru bo moje auto co prawda jest mylone z Subaru ale w Kielcach raczej nie pomylą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że spotkanie obowiązkowo musi być, a nie wyobrażam sobie pięknejszych okoliczności niż SJS. Myślę, że najlepiej będzie to zorganizować w ten sposób, żeby każdy (zarówno jeżdżący jak i oglądający) mieli co wspominać. Przykładowo, chociaż nie wiem czy techniczne jest to możliwe, zmotoryzowani mieliby swoją pojeżdżawkę, natomiast "reszta świata" jazdę na gokartach :D To tylko takie moje sugestie. A na koniec naturalnie grill do białego rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że spotkanie obowiązkowo musi być, a nie wyobrażam sobie pięknejszych okoliczności niż SJS. Myślę, że najlepiej będzie to zorganizować w ten sposób, żeby każdy (zarówno jeżdżący jak i oglądający) mieli co wspominać. Przykładowo, chociaż nie wiem czy techniczne jest to możliwe, zmotoryzowani mieliby swoją pojeżdżawkę, natomiast "reszta świata" jazdę na gokartach :D To tylko takie moje sugestie. A na koniec naturalnie grill do białego rana :D

 

popieram w 100%, nie wszyscy maja auta jak np. thanju, ja ......i :oops: i jescze ktos :?: :!: a chcieliby uczestniczyc w sjs chocby jako "ogladajacy".....

 

a co do gokartow to wolalbym siedziec na tylnim siedzeniu np. eghmm.. tego... no..... cosworta ( :wink: )czy jak mu tam :wink: .....i patrzac jak kierowca walczy o utrzymanie na drodze sorry torze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...