Skocz do zawartości

Apple+Subaru= ??


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

iphona mam od ponad roku i jest ok, ale czasem sie wiesza ( wczesniej tego nie bylo) trzeba czesto czyscic bo slabo slychac, upadl kilka razy i dziala wiec jest ok :mrgreen:

 

A mozna na nim procesy w tle uruchamiac? :D

radnor ja nawet nie wiem o czym Ty do nie mowisz :razz: :mrgreen:

dlatego nie wiem czy sie cos w tle uruchamia :wink: :mrgreen::mrgreen:

Przemeq dzieki za pokaz :cool:

nastepny bedzie 3GS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor, no ba ;-) da sie ;-) nie tylko w tle ale w locie ;-)

ja narazie na smyczy do za rok w pazdizerniku... wtedy kolejna zadyma w orange bedzie ;-)

moze bedzie 3gs v2 albo Solberg Edition :twisted: ;-)

poki co musze poszukac dobrej oferty na nowego MacPro, albo jeszcze poczekam do kolejnego KeyNota bo moze bedzie wyprzedaz starszych modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, czego obawiałem się od dawna...mianowicie mój i-shit nie doleciał...do łóżka nie doleciał...wszakże to tylko 5m było, pół mu zabrakło, ale podłoga chyba zbyt twarda i szybka niestety zbita. Wiecie jak to naprawić bo nie wiem czy całego lcd nie będę musiał wymienić. Są jakieś szybki na aledrogo za 70zyla ale ponoć pomiędzy szybą a lcd jest jakiś epoksyd? Może ktoś miałjuż ten problem i wie jak to ogarnąć? W Babci szyba cała na szczęście, chociaż od wczoraj nie widziałem, ale odpukać... w garażu stoi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doqtor, co do czesci gory i wyswietlacza ;-) to jak to rozchermetyzujesz to juz masz pozamiatane... bedzie ci zle dzialal dotyk i beda placki powietrza miedzy szyba a wyswietlaczem... jak chcesz ja Nala sprzedaje iPhona tak za 500zl caly + slady uzytkowania + zepsute zlacze sluchawek... znaczy ono dziala bo da sie tylko przez sluchawki rozmawiac... nie odbija ten dzyndzel w srodku... dlatego cena 500... jak bedziesz chcial daj znac... przelozysz se przod, no i bedziesz mial bateriee w rezerwie ;-) wibracje antene i jeszcze pare innych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, czego obawiałem się od dawna...mianowicie mój i-shit nie doleciał...do łóżka nie doleciał...wszakże to tylko 5m było, pół mu zabrakło, ale podłoga chyba zbyt twarda i szybka niestety zbita. Wiecie jak to naprawić bo nie wiem czy całego lcd nie będę musiał wymienić. Są jakieś szybki na aledrogo za 70zyla ale ponoć pomiędzy szybą a lcd jest jakiś epoksyd? Może ktoś miałjuż ten problem i wie jak to ogarnąć? W Babci szyba cała na szczęście, chociaż od wczoraj nie widziałem, ale odpukać... w garażu stoi. :mrgreen:

 

ja wymienialem szybke, troche z tym jest zamieszania, ale da sie zrobic w godzine. najgorsze, ze szyba jest wklejona w ramke i trzeba ja wygrzac suszarka.

 

[ Dodano: Pon Paź 12, 2009 7:32 pm ]

acha, szybke da sie kupic bez problemu za klkadziesiat zl. Iphone juz tydzien po wymianie i dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ja Nala sprzedaje iPhona tak za 500zl caly + slady uzytkowania + zepsute zlacze sluchawek...
ok dzieki...pomyślę

 

acha, szybke da sie kupic bez problemu za klkadziesiat zl. Iphone juz tydzien po wymianie i dziala.
tak, już obadałem ten temat na A, tylko muszę jeszcze znaleźć czas i chęci i może zabangla :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, już obadałem ten temat na A, tylko muszę jeszcze znaleźć czas i chęci i może zabangla :lol:

zabangla, ze wzgledu na tryb zycia katuje wszelka elektronike i czesto wymieniam takie pierdoliki - sredni czas zycia laptopa u mnie to ok. 1 roku, komorki - 0,5-1rok, ipoda - 2 lata :shock:

kiedys wymienialem swietlowke w matrycy w toshibie wlasnorecznie - swieci do dzis :) (tylko reszta padla)

 

aparaty foto i kamery mam pancerne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REWELACYJNE telefony
:roll:

Jak wytrzyma tyle co moje SE P900 i P990 :!: które cały czas są na chodzie i nigdy nie były w serwisie czy to z problemami typu soft bądź hardware (łącznie z obudową :!: ) to może i przyznam że są rewelacyjne. Znam kilka osób które miały te telefony i zawsze o dziwo pękał ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...