Skocz do zawartości

Dylemat: WRX czy STI ?!?!


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:D widze że fajnie macie powbijane w dowodach :P ciekawe ... :cool:

 

Myślę że podjąłem już decyzje i zobaczę co z tego wyjdzie. Poprzednia rozmowa z właścicielem STi umarła na niczym i nie dało się dogadać....będę próbował dalej.

 

Chociaż cały czas mam przed oczami ten fakt że wybierająć STI omijam jeden stopień...kurde musiał to któryś powiedzieć ?!?!?!?

 

Z frugiej strony wiem że STI to zabawka o 2 poziomy wyżej i to jest to do czego i tak będzie się cały czas dążyło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż cały czas mam przed oczami ten fakt że wybierająć STI omijam jeden stopień

 

Ponad półtora roku temu też byłem na etapie kupna. U mnie było ciut inaczej, bo o STi marzyłem już od wtedy od 6 lat, jednak była chwila kiedy pomyślałem, że może by zacząć od WRXa? I wiesz co, po tych 19 miesiącach wiem, że "ominięcie jednego stopnia" to był strzał w dziesiątkę :cool:

 

P.S.

Auta używam jak najbardziej do jazdy na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u daniela w ttc robilem moje wczesniejsze auto seata - ogarnia temat przerobek bardzo dobrze ale kontakt z nim do latwych nie nalezy, kiedys przez miesiac nie odbieral ode mnie telefonow jak umawialismy sie na montaz wiekszej turbiny,

 

plasma gdybys chcial ja w przyszly weekend bede w zakopanym autem mozemy sie spotkac i zobaczysz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Krakowie wypuszczaja EVO ktore sa jeszcze szybsze :mrgreen:

 

Niby które?

jak chcesz dam ci na gg namiar na Micky'ego bo sie czasami ustawiaja gdzies na miescie i jezdza w 2-3 EVO albo wiecej + jakies latajace S3jki (nie widzialem ich ale slyszalem :mrgreen: )

np: EVO X Daniela TTC jest bardzo szybkie, chyba nr 1 na Bora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...