Skocz do zawartości

WRX 2001 jak zdemontowac srodkowa konsole


Racer

Rekomendowane odpowiedzi

Racer, uchwyt na kubki jest na dwóch śrubach widocznych po wysunięciu. Dopiero jak go wykręcisz to wyjdzie srebrna konsola środkowa, która jest na zatrzaskach. Radio jest o ile się nie myle na 6 śrubach przykręcone.

 

I to w sumie wszystko.

 

A wiem bo mi w STi wizytówka wpadła do środka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, przyznam szczerze, że pisałem w pośpiechu i nie czytałem postów poprzedzających :oops:

 

Harvester, no to chyba jakaś ważna musiała być skoro aż konsole rozbierałeś :razz:
Po prostu nie chciałem, żeby tam była - a minę miałem nietęgą bo w Outbacku wizytówki idealnie się trzymają w szparach łączenia kokpitu :roll: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem postów poprzedzających :oops:
pisałem w pośpiechu

 

Odpocznij chłopie :wink:

 

Poczekajmy aż chłopak dojdzie do etapu rozpinania wtyczek - tych od klimatyzacji w Foresterze nie udało mi się rozpiąć. Dobrze, że w moim przypadku nie było to konieczne. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz a w czym miałeś problem i dlaczego się nie udało :?:

Są tak ze sobą zaciśnięte, że nie idzie wytargać. :wink: Próbowałem długo na wszelkie sposoby, nawet skorzystałem z pomocy śrubokręta ale po pierwszej krwawej kresce na ręce uznałem, że bez rozpinania dam radę wszystko zrobić :) Niebawem będę zakładał nowe radio to spróbuję jeszcze raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz a w czym miałeś problem i dlaczego się nie udało :?:

Są tak ze sobą zaciśnięte, że nie idzie wytargać. :wink: Próbowałem długo na wszelkie sposoby, nawet skorzystałem z pomocy śrubokręta ale po pierwszej krwawej kresce na ręce uznałem, że bez rozpinania dam radę wszystko zrobić :) Niebawem będę zakładał nowe radio to spróbuję jeszcze raz :mrgreen:

obie te wtyczki mają "ząbek" na dole, trzeba go (tu rację ma Harvester) nie szarpiąc się wcisnąć i wychodzi jak z masła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki:d jutro maluje:P

 

Ma jaki kolor? Jeden forumowicz miał w swoim STi machnięte na czarny matt i wyglądało to o wiele lepiej. Na taki sam kolor sam chcę pomalować.

 

Wiecie może jak zdjąć te obramowania nawiewów bocznych? (takie kółeczka srebrne :razz:)

 

A wiem bo mi w STi wizytówka wpadła do środka :mrgreen:
Harvester, no to chyba jakaś ważna musiała być skoro aż konsole rozbierałeś :razz:

 

Taka kolorowa zza wycieraczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie te wtyczki mają "ząbek" na dole, trzeba go (tu rację ma Harvester) nie szarpiąc się wcisnąć i wychodzi jak z masła...

Anakin, wiem, pooglądałem dokładnie wtyczkę zanim przystąpiłem do próby rozpięcia. :) Zresztą inne wtyczki udawało mi się rozpiąć, jednie wychodziły ciężko, inne łatwo ale ta jest wybitnie zaciśnięta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...