Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem 4-10-2009 NIEDZIELA


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Co będę sie chwalic ile mi auta palą.Jeszcze mi ktos kupi kapelusz pod choinkę :smile:
wstydzisz sie jazdy oszczędnej ?

był tu na forum taki kozak, co to żarcik se puścił, że więcej niż 120 czy ileś tam nie jeżdże, czy nie pojade :roll:

niszczyć takie chwasty :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lepsze oponki i będzimey klepac Evo hahahhaha ....

 

Mierzyłem jczas w ciągu jednego z przejazdów z Małgorzatą i myślę że będzie Ci ciężko.

Prowadziła auto jedną ręką, drugą wyłączała ESP albo poprawiała włosy - pełen luz. Jak zorientowała się że milczę wpatrzony w stoper, poprosiła bym coś gadał tak w Twoim stylu - bo się nudzi.. :smile:

A na końcu zatrzymałem stoper pewny że tym razem będzie kiepsko - było cztery sekundy szybciej od reszty.

Spokojnie mogła by te czasy jeszcze poprawić przy bardziej agresywnej jeździe.

 

Ale ja też następnym razem przyjadę na lepszych oponach, może sklepię jakieś subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze oponki i będzimey klepac Evo hahahhaha ....

 

Mierzyłem jczas w ciągu jednego z przejazdów z Małgorzatą i myślę że będzie Ci ciężko.

Prowadziła auto jedną ręką, drugą wyłączała ESP albo poprawiała włosy - pełen luz. Jak zorientowała się że milczę wpatrzony w stoper, poprosiła bym coś gadał tak w Twoim stylu - bo się nudzi.. :smile:

A na końcu zatrzymałem stoper pewny że tym razem będzie kiepsko - było cztery sekundy szybciej od reszty.

Spokojnie mogła by te czasy jeszcze poprawić przy bardziej agresywnej jeździe.

 

Ale ja też następnym razem przyjadę na lepszych oponach, może sklepię jakieś subaru :mrgreen:

 

 

Eeee tam ja i tak jeżdze dla przyjemności .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem jczas w ciągu jednego z przejazdów z Małgorzatą i myślę że będzie Ci ciężko.

Prowadziła auto jedną ręką, drugą wyłączała ESP albo poprawiała włosy - pełen luz. Jak zorientowała się że milczę wpatrzony w stoper, poprosiła bym coś gadał tak w Twoim stylu - bo się nudzi..

A na końcu zatrzymałem stoper pewny że tym razem będzie kiepsko - było cztery sekundy szybciej od reszty.

Spokojnie mogła by te czasy jeszcze poprawić przy bardziej agresywnej jeździe.

:shock:

 

musiała oszukiwać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było podchwytliwe użycie słowa "pilot". Oczywiście zawsze będę liczyć na Waszą pomoc jak już coś zabiorę na zmianę. Co do czasów na slicku .... nie mam pojęcia. Pewnie będę musiała się wtedy zająć jazdą podczas jazdy a nie np. poprawianiem włosów :lol: A tak serio to bardzo się cieszę, że udało mi się wykręcić dobry czas (dzięki Wróbelkowi, Bzykowi, Andrzejowi) ale po prostu miałam dobry dzień i fajnie mi się jeździło. A o to przecież w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za spot.

Bardzo miło spędziłem czas.

 

Czkający Gt-ek jeszcze musi mnie paru rzeczy nauczyć, ale jak na debiut to ważne że nie skapitulował.

...a miał prawo się wkurzyć, parę razy sprawdzałem jak się niekontrolowany kręci ;)

 

Artur, dziękuję za jadę na prawym. Twoje 3.14 wykręcone było chyba tak, żeby mnie nie przestraszyć. :cool:

 

 

Do zobaczenia asap!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...