Skocz do zawartości

Boost Gauge WRX 2004


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

popatrz na gródź od strony komory silnikowej (weź latarkę, będziesz lepiej widział) i wbij się w którąkolwiek gumę, przez którą przechodzi instalacja do środka auta, polecam po stronie pasażera, łatwiej się przetyka przewód za schowkiem jest więcej miejsca. pomuk mile widziany, ale nie konieczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukaszWRX, możesz też spróbować po stronie kierowcy, w rejonie pedału hamulca - krótsza droga, jeżeli wskaźnik ma być gdzieś po stronie kierowcy. Powinna być mała gumowa zaślepka. Po stronie komory silnika to jest pod serwem hamulcowym.

 

P.S. Jaki ostatecznie masz wskaźnik, ten ProSport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male niedopatrzenie - ukaszWRX ma auto z kierownica po prawej i moja fotka dotyczy wlasnie takiego auta :razz:

ale o ile sie nie myle, to przejscie w okolicy pedalu hamulca jest w obu wersjach?

Teraz widzę dopiero, że chłopaki za wodą.

no nie za wielka woda... ale zawsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzibi, tak mam tego Prosport-a :arrow: DSC01495.jpg

grygo, moj WRX jest RHD :mrgreen:

kogii, dzieki wielkie ,postaram sie to ogarnac jutro albo we czwartek bo narazie to pada :razz:

 

Dziekuje jeszcze raz wszystkim za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aztec, czyli jak podlacze czarny z czarnym, pomaranczowy z pomaranczowym a bialy to pod ktory podpiac :roll: ??? (pierwsza kostka) i czerwony z zolto-czerwonym (druga kostka,niemam niebiesko czerwonego :razz: ) to powinno dzialac tak :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ukaszWRX

Podlaczasz albo bialy (podswietlenie na bialo), albo pomaranczowy (podswietlenie na czerwono-amber). Najlepiej kupic miernik (jakis niedrogi-tu masz przyklady ) i posprawdzac gdzie masz napiecia. No chyba, ze ktos Ci dokladnie napisze, bo jak widzisz sa roznice-ja mam Buga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...