Skocz do zawartości

Trening z pomiarem czasu na torze w Mikołajkach


RafGrend

Rekomendowane odpowiedzi

19.09.2009 godz. 9.30 spotykamy się na stacji Orlen przed Mikołajkami, a dokładnie w Prawdowie, ze względu na krótki czas wynajmu toru, na miejscu nie są przewidziani instruktorzy, ani żaden punkt gastronomiczny, jak pisalem w temacie będzie to trening z pomiarem czasu, jeżeli chcesz pojeździć więcej nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykupił dwa miejsca lub więcej, wszystkich pozostałych chętnych również zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli chcesz pojeździć więcej nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykupił dwa miejsca lub więcej

 

to chyba jakiś ponury żarcik...co to znaczy chcesz jeździć więcej, kup więcej miejsc?

jest jakiś limit kółek na jeden samochód? :twisted: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździsz w jednej parze tylko w dwóch

najlepiej jak pojedziesz w parze sam z sobą :D

kombinujesz waść coś. Przy 20 samochodach płacąc 10Xwpisowe mam gwarancję, że pojadę w każdej parze, jaka jest gwarancja, że wystaczy czasu na wszystkie przejazdy? Przyjedzie 10 takich kasiastych i nagle się okaże, że musisz tor na 48h wynająć, żeby każdy swoje wpisowe wyjeździł;D

ok, już nie mącę. czekam na efekty, ohy i ahy uczestników po imprezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynajęcie toru na 5 godzin kosztuje 4000PLN, jak chcesz możesz go wynająć sam, moja propozycja była na 20 samochodów żeby wyszła jakaś sensowna kwota, licząc na parę nawet 6min przejazd, to na 10 par (20 samochodów) wychodzi 60min, czyli jeden samochód w ciągu 5 godzin zrobi 5 przejazdów. Chcecie więcej przejazdów to trzeba zmniejszyć liczbę uczestników, ale też koszta od samochodu wzrosną.

Pozdrawiam

Rafał Grenda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynajęcie toru na 5 godzin kosztuje 4000PLN, jak chcesz możesz go wynająć sam, moja propozycja była na 20 samochodów żeby wyszła jakaś sensowna kwota, licząc na parę nawet 6min przejazd, to na 10 par (20 samochodów) wychodzi 60min, czyli jeden samochód w ciągu 5 godzin zrobi 5 przejazdów. Chcecie więcej przejazdów to trzeba zmniejszyć liczbę uczestników, ale też koszta od samochodu wzrosną.

Pozdrawiam

Rafał Grenda

 

Rafał, bez obrazy, ale liczysz przejazdy tak optymistycznie jak mój kumpel, który kiedyś, w 80-tych latach chciał ze mną jechać do roboty do Niemiec....dziesięć godzin dziennie po dziesięć marek, trzydzieści dni w miesiącu, dwa lata i mamy po 72 tysiące marek....zapomniał o kwaterze, kosztach utrzymania, jedzenia i nawet o zwykłym odpoczynku. Zwykła za przeproszeniem Cywil-Banda nie wyrobi się z ustawianiem się w kolejkę, z punktualnym startem, z grzecznym zjechaniem z toru itd. Wystarczy, że jeden wbije się w barierę i masz pół godziny w tyłku....a że się wbije, to mogę Ci teraz na 100% zagwarantować.....i to nie jeden...... :lol: a jak będzie mokro.....już się boję..... :roll: ja, jak przejadę dwa razy za te dwie stówy to też dobrze..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie tor jest mega trudny.wiem bo jak wiesz albo nie jechalem tam calkiem niedawno w rundzie WRC ( za darmo ) :mrgreen:

 

wiec dalej twierdze i popieram posta Michala ze jak jechac to po to aby pojezdzic.wydac w sumie 2000 pln i przejechac 5 kolek to bezsens-absurd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo cos kombinujecie panowie z tym torem i cenami

 

Verciu, proszę - podaję Ci na tacy - Urząd Gminy Mikołajki - osoba odpowiedzialna za tor - Pani Stella Hałaburda, tel. kom. 509 525 440, dzwoń i kombinuj, będzie taniej... :lol: chętnie pojeżdżę cały dzień za np. 50pln.... :razz: i bez latania i załatwiania.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać z mojego postu powyżej, zainteresowanie może i było, ale już z potwierdzeniem uczestnictwa gorzej, nie mowiac o wplaceniu kasy, nie ma problemu żeby byly tylko 4 samochody na 5 godzin (kasa do zaplacenia to nadal 4000), ja chętnie wezmę w tym udział, to że napisałem o 20 samochodach to tylko propozycja z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj na moją imprezę, będzie drogo i kawiorowo....weźmiemy we dwóch tor na 10 godzin, za 5k, to po 2500pln na dynię i będziemy obijać GTkami bariery i krzesać iskry, aż nas Burmistrz Mikołajek strażnikami miejskimi wypędzi.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cena naprawde jest tak wysoka to nijak nie da sie inaczej wymyslec czegos madrzejszego i tanszego, mikolajki sie poswiecily, wybudowaly tor i teraz niestety chca zarobic :???: w koncu to tor po, ktorym wurce lataly...

 

tylko że zaden z kierowców tych wurców nie płacił ani za tor ani za furę z własnej kieszeni.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.09.2009 godz. 9.30 spotykamy się na stacji Orlen przed Mikołajkami, a dokładnie w Prawdowie, ze względu na krótki czas wynajmu toru, na miejscu nie są przewidziani instruktorzy, ani żaden punkt gastronomiczny, jak pisalem w temacie będzie to trening z pomiarem czasu, jeżeli chcesz pojeździć więcej nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykupił dwa miejsca lub więcej, wszystkich pozostałych chętnych również zapraszam

 

to na czym to w końcu stanęło? :lol: jest impreza czy nie? można zapłacić na miejscu? pozdro, e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...