Skocz do zawartości

Trening z pomiarem czasu na torze w Mikołajkach


RafGrend

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

emotorsport nie wierzy, ale się zapisuje.....

:smile: jak za taką taniochę to zapisz mnie nawet trzy razy.... :lol:

 

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 11:25 pm ]

hmm ciekawa sprawa, jest jakis sponsor tej imprezy czy jak to wyglada? bo ponoc godzina wynajecia toru kosztuje 700-1000zl

 

Automobilklub Warmiński zapłacił po preferencyjnym cenniku 3500pln za 5 godzin = 700pln/godzinę

tu 20 aut x 200pln = 4000pln, całkiem możliwe... :lol:

 

ja tam zakładam pourywane w Mikołajkach graty i jadę..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, jeśli się wybierasz - piszę się na prawy :grin: .

Polubiłeś spotkania z bandami? :mrgreen:

 

Może i ja się bujnę. Blacharka jeszcze nie zaczęta :razz:

 

To co? Lista?

 

1. piter_s - bmw e30 318is

2. emotorsport

3. pablonas (wstępnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawa sprawa, jest jakis sponsor tej imprezy czy jak to wyglada? bo ponoc godzina wynajecia toru kosztuje 700-1000zl

 

Bo tyle kosztuje. Za 5 godzin wynajęcia toru mój klub (Automobilklub Warmiński) zapłacił 3500pln (równo po 5 godzinach przyjechała pani z Gminy i nas pożegnała...). Było nas 25 aut, wszystko kierowcy z doświadczeniem sportowym i licencjami, a mimo tego większość miała kontakt z bandą....Co do kosztów, my zapłacilismy po stówie a klocka dołożył klub. Dlatego zbierając chętnych napisałem, że przy 10 autach i 10 godzinach upalania (żeby wszyscy się najeździli - w takiej konfiguracji kilkanaście przejazdów dla każdego) wychodzi po minimum 700pln na łeb. W tym przypadku jak będzie 20 aut i impreza ma się odbyć w 5 godzin, to przy bardzo sprawnej organizacji (mikrofony, dyscyplina, doświadczeni starterzy i obstawa toru) przy 20 autach daje każdemu szanse w maxie na 4 - 5 przejazdów. Przu zamuleniu i jakichkolwiek sytuacjach, gdzie ktoś się wbije w barierę, albo zaśpi na start, będzie mniej czasu i automatycznie mniej jazdy. Z technicznych powodów (jazda na raz maksymalnie po dwa auta) nie jest możliwe wypuszczanie następnych dopóki te dwa nie zjadą z toru i starter nie dostanie sygnału, że są już w parku maszyn. Nie znam możliwości organizatora, ani jego doświadczenia(sorki, ale się nie przedstawił ani nie pochwalił swoimi osiągnięciami w organizacji takowych imprez), ale wydaje mi się, że jeżeli w ogóle dojdzie do tej imprezy, to może zaistnieć sytuacja, że każdy pojedzie po dwa razy i będzie koniec jazdy, bo to tylko 5 godzin.... Ja tam podejmuję ryzyko, mam do Mikołajek niecałe 100km, i laewtę, także chętnie pojadę nawet te dwa razy.... :lol: oraz pomogę w ogarnięciu, jeżeli będzie taka potrzeba :smile:

 

[ Dodano: Sob Wrz 05, 2009 6:35 pm ]

Może zanim zaczniemy masowo wpłacać kasę poprosimy forumowiczów z 3city o jakiś kontakt z kolegą organizatorem w celu (sorki) zbadania, czy finansujemy właściwą imprezę... :lol: nie żebym był sceptyczny lub podejrzliwy, ale chyba rozumiesz, że przy 4 postach nie bardzo się jeszcze znamy... :lol: różni ludzie wykorzystują internet do różnych celów... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzies jakas lista?

Bo ja bym sie z ciekawosci wybral, bo nie jezdzilem po tym torze. Z drugiej strony, to jak ma to byc pojezdzawka typu, ze przez 5h przejade sie 10x, to wole zaplacic nie 200, a 1200 i jezdzic ile sie da.

Prosze o kilka informacji o imprezie. Czy beda instruktorzy, czy bedzie na miejscu cos do picia, jedzenia, jakis pomiar czasu itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...