Skocz do zawartości

2 Zlot Subaru w górach,


Qba25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Qba25, niskie pokłony . Jesteś WIELKI .

Niestety mogliśmy być z Gosią tylko chwilkę ale i tak był to bardzo sympatycznie spędzony czas . Mam nadzieję, że następnym razem, np w ferie zimowe, będziemy mogli zostać na noc i pohulać troszkę.

Szary, dzieki za gadżety , są fajowskie .

zaki79, my też wracaliśmy przez Czechy, warto było .

kornik, co się dzieje z Radkiem???

Bartolo, wracałeś razem z Pawłem ? Zauważyłem tylko Ciebie .

 

Pozrdowienia dla Wszystkich !!!

 

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 9:19 pm ]

Paweł, właścicielem tego terenu jest Zakład Infraktrustury PKP ... rozmowy trwają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Dziekuje za bardzo mile spotkanie w sobote, brawo Kuba, impreza super, jestesmy w zimie na 10000 % !!! Szary - fajna Baja - bedzie na filmie za ... kilkadziesiat minut na YouTubie :) tylko troszke odpoczne po... weekendzie pelnym wrazen :) Pawel P - masz przechlapane za wczesniejszy zjazd ze spotu - w zimie Ci to nie przejdzie :) Bartollo - dzieki za wszystko - na priv wysylam Ci linka.... Dyzio.... - brak komentarza :) jestes zajebisty !! :) Musimy pogadac znowu... chetnie sie w koncu z Toba napije :) Nie zapomnialem o dziewczynach, ktore milo bylo poznac, fajnie graly w siatke i swietnie wychodzily na zdjeciach, ktore juz za... kilkadziesiat minut powinny sie tu pojawic :)

Pozdrawiam serdecznie, biore sie do roboty.....

Zdzisek :)

 

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 10:47 pm ]

Zapraszam do ogladania filmu z kamery on-board :)

 

 

Panie i Panowie, oto mala czesc zdjec:

 

http://picasaweb.google.pl/ZDZISEKEVO8/ ... directlink

 

Prosze o wyrozumialosc, fotograf byl trzezwy :)

 

Pozdrawiam serdecznie, do nastepnego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliście kurna godzinkę poczekać...

No właśnie że nie mogliśmy, już ponad godzinę i tak byłem spóźniony, mogłeś wcześniej przyjechać, nie zginąłbyś śpiąc 2 godziny mniej :mrgreen:

 

Pawel P - masz przechlapane za wczesniejszy zjazd ze spotu - w zimie Ci to nie przejdzie :)

Niestety to był przypadek losowy (synek się trochę rozchorował), w zimie będzie lepiej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliście kurna godzinkę poczekać...

No właśnie że nie mogliśmy... :mrgreen:

 

he z tego co rozmawiałem z Meandreamem to wyjazd późniejszy łączył się z przechlapanymi korkami a my po prostu przemknęliśmy przez Biały z kilkuminutowym postojem na światłach na Kubalonce :mrgreen::mrgreen:

 

Paweł_P dzięki za towarzystwo z drodze, sympatycznie było zobaczyć jak pan kretin Touranem chciał ci pokazać ile to ma mocy pod maską :twisted: ale mu nie poszło :mrgreen:

 

całą resztę miło było znów spotkać, wreszcie, można powiedzieć bardziej rodzinnie.

 

Qba szacun, że się chciało i że się udało :grin:

 

Zdzisiek zaraz coś na priv pójdzie

 

pozdrowienia dla trzeźwiejących :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot pierwsza klasa, dzięki Kuba za zaangażowanie i wysiłek włożony w organizację! Twoja Impreza na czele stawki nadawała naprawdę niezłe tempo, niewiedziałem że w tym staruszku jest jeszcze tyle życia, pięknie! :)

 

Pomyślałem że żeby zebrać wszystkie zdjęcia możnaby przy najbliższej okazji wziąć notka i wszyscy którzy mają fotki z pendrive'ami niech sie stawią.

Jako że zajmuję się trochę serwerami i i innymi takimi głupotami to mogę zaoferować hostowanie takiego stuffu u mnie. Wszystkie zdjęcia którymi chcecie się podzielić prześlijcie mi na maila luk chybie net a ja wrzucę je na swój serwer.

 

wie ktoś kto był GT na pierwszym planie na zdjęciu? kojarze furę ale nie wiem czy gośc jest z forum...

No musisz kojarzyć bo czasami Ci przegazuję przed domem jak jadę w kierunku Zarzecza odwiedzić jedną osobę :) Poza tym mamy wspólnego znajomego o zielonym nazwisku..

 

A i muszę jeszcze podziękować Szaremu za gadgety, w końcu mam świniacza przy kluczykach :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 10:30 am ]

https://share.xadmi.pl/subaru_w_gorach/

Wrzuciłem już swoje foty.

 

ps. certyfikat do tego serwera przeglądarka uzna jako niezaufany, trzeba kliknąć 'mimo to kontynuuj' bądź coś w tym guście zależnie od przeglądarki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeejlołłł :twisted:

Na wstępie powiem tyle... kto nie był niech ŻAŁUJE :!: :!:

 

Serdeczne podziękowania dla Qubusia za zorganizowanie 1 Zlotu Subaru w Górach. Było idealnie :!:

Dzięki wszystkim za świetnie spędzony weekend w Subim towarzystwie :mrgreen: Było wesoło, zakrętowo, sportowo i Imprezowo :twisted:

Fotki wrzucimy jak wrócimy do domu.

Pozdrówki gorące i raz jeszcze dzięki Wszystkim za przemiło spędzony weekend :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczynam żałować że nie przyjechałem w Sobotę bo widzę że nieźle się tam działo :) mam nadzieje że na następnym będę od początku do końca :) Pozdro Dla wszystkich :)

 

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 5:22 pm ]

a ma ktoś zdjęcia z niedzieli jak my przyjechaliśmy z zakim ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod:

wie ktoś kto był GT na pierwszym planie na zdjęciu? kojarze furę ale nie wiem czy gośc jest z forum...

 

No musisz kojarzyć bo czasami Ci przegazuję przed domem jak jadę w kierunku Zarzecza odwiedzić jedną osobę :) Poza tym mamy wspólnego znajomego o zielonym nazwisku..

 

na 99% byłem pewny że to Ty :smile: ale zdziwiło bo długo się tu nie pojawiałeś(a impreze masz już prawie rok :razz: )

 

przy najbliższej okazji spotowania się (pewnie będzie to z\w BB lub okolicy), gdybyś sie wybierał - daj cynk tel 504 476 863 -zawsze raźniej we dwóch jechac.

 

no i gdybyś miał kiedys chęc na chybskiego spota to ja zawsze,jak tylko będę miał czas, jestem za :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, to weź ze sobą żony Małego i Ericha bo one też ponoć na spoty lubią jeździć

Dzisiaj osobiście pytałem żonę Małego sti i potwierdziła :!:

Już parę postów wyżej Paweł pytał o Nie

 

Paweł_P napisał/a:

gdzie Erich i Mały z żonami ?????????? nie będzie ich ??????????

 

Chyba się boją o nie , bo z tego co wiem to chciały jechać :!: :arrow: tak mu odpowiedziałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych i nieobecnych na zlocie w Istebnej.

 

Szczególne podziękowania dla Qby i jego dziewczyny za przygotowanie, prowadzenie i sprzątanie po nas kiedy my juz sobie pomykaliśmy do domu :grin:

Podziękowania dla Pani Józi za przepyszny obiadek i bardzo smaczny kompocik - respect !

Serdecznie podziękowania dla Pani Dyrektor za gościne w szkole, za darmowy nocleg i wogole cool...

 

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, miło bylo poznac twarze jeszcze wczesniej nie poznane.

Pozdro dla Dyzia i jego komediowe przedstawienie kawału o orle, bocianie i zającu - większość boki zrywała (odezwij się wkońcu).

Podzięk dla Zdziska za film onboard i za to ze byl drugi evoluch....

i wogóle wszystkim za wszystko, za super klimat, za super towarzystwo i wspólne spiewanie :mrgreen:

 

Pozdro dla Marka i połowicy ze udalo Wam sie do nas dokulać...

Pozdro milusińskie dla Jasia, Eweliny i Pawła za to ze przyjechali na drugi dzien i byli z nami :smile:

 

Oby na pierwszym zlocie sie nie skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...