Skocz do zawartości

2 Zlot Subaru w górach,


Qba25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam taką nieco nietypową prośbę- mogę prosić o namiary GPS knajpki, w której będziecie w niedzielę :razz: ? Mam zerową orientację w terenie i gubię się nawet w swoim mieście :mrgreen:. Rozumiem, że będziecie tam od 13ej, tak? Niczego nie obiecuję, ale jak będę mieć czas i się wykuruję do niedzieli to może też wpadnę :cool:.

 

EDIT:

 

Prosiłbym też o wskazówki którędy najlepiej jechać do Koniakowa z Katowic. Koledzy z pracy odradzali jazdę przez Bielsko więc pozostaje droga przez Żory, Pawłowice... Słyszałem też o jakichś objazdach w okolicy Istebnej- prawda li to? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, mniej-więcej w jakich widełkach czasowych planujesz wejście i zejście z Ochodzity ?

 

Ogólnie myślę tak:

Sobota

1. Spotykamy się w Wiśle koło 10:30 i możliwie szybko wyjazd.

2. Jedziemy do Chaty Kawuloka. (~godzinka)

3. Parkujemy auta i maszerujemy na Trójstyk. (1,5 - 2 godzinek)

4. Zakupy po Czeskiej stronie;

5. Obiad w Koniakowie - wg uznania

6. Wejście na Ochodzitą. (około 15:00, to maksymalnie 30 minut)

7. Zjeżdżamy na nocleg, parkujemy autka;

8. Zajęcia sportowe;

9. Grill

Niedziela:

1. Wspólne śniadanie (9-10)

2. Spacer po górach

3. Sport

4. Wspólny obiad (13-14, Mark L.A., poczekamy)

5. Po obiedzie rozjeżdżamy się do domów, niekoniecznie natychmiast po.

Fajny weekend.

Ja będę w Szczyrku, ale nie wiem czy gdzieś się ruszę, bo albo będę na rowerze, albo "napruty jak Messershmitt" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Sport
Fajny weekend.

Ja będę w Szczyrku, ale nie wiem czy gdzieś się ruszę, bo albo będę na rowerze, albo "napruty jak Messershmitt"

Zapraszamy, zapraszamy, sportu i atrakcji będzie więcej:

http://www.ug.istebna.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=2443

http://www.ug.istebna.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=2439

 

Kiełbasa zamówiona, jutro przejeżdżając odbierzemy z rzeźni. Przypominam o zabraniu śpiworków, ręczniczków i innych "ów".

 

mogę prosić o namiary GPS knajpki, w której będziecie w niedzielę

To nie będzie knajpka, tylko szkoła Istebna -Zaolzie. Z domu podam Ci namiary GPS, powinienem mieć w swoim urządzeniu.

Z Katowic jedziesz:

Żory - Skoczów - Ustroń - Wisła

Na rondzie przy stacji Orlen w Wiśle skręcasz w lewo (kierunek Malinka/Szczyrk), następnie na rozjeździe jakieś 3km dalej w prawo - Wisła Czarne, dojedziesz do zakorkowanych świateł, na których skręcisz w prawo - kierunek Istebna. W IStebnej, przy stacji benzynowej "Bliska" skręcasz w lewo i jedziesz do rozwidlenia na samym końcu, tam Cię odbieramy.

 

GDYBY KTOŚ CHCIAŁ WPAŚĆ W NIEDZIELĘ NA OBIAD: DZWOŃCIE WCZEŚNIEJ, CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie przy stacji Orlen w Wiśle skręcasz w lewo (kierunek Malinka/Szczyrk), następnie na rozjeździe jakieś 3km dalej w prawo - Wisła Czarne, dojedziesz do zakorkowanych świateł, na których skręcisz w prawo - kierunek Istebna. W IStebnej, przy stacji benzynowej "Bliska" skręcasz w lewo i jedziesz do rozwidlenia na samym końcu, tam Cię odbieramy.

 

Jezusie Nazarejski...- właśnie dlatego prosiłbym o namiary GPS :lol:

 

GDYBY KTOŚ CHCIAŁ WPAŚĆ W NIEDZIELĘ NA OBIAD: DZWOŃCIE WCZEŚNIEJ, CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ...

 

Ilość miejsc ograniczona? :roll:

 

ariel- dawaj swój numer komóry na PW :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 napisał/a:

GDYBY KTOŚ CHCIAŁ WPAŚĆ W NIEDZIELĘ NA OBIAD: DZWOŃCIE WCZEŚNIEJ, CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ...

 

Ilość miejsc ograniczona?

Właśnie tak... Całą imprezę robimy w okolicy mojej pracy, tam mamy nocleg i tam będziemy mieć obiad niedzielny.

 

Jeszcze raz proszę, jeśli ktoś chce zjeść z nami obiad, dajcie znać, dokupię jutro produktów. 15 zeta za rosołek, schabowego i kompocik (pamiętam Dyziu :mrgreen: ) to przecież nie jest wygórowana kwota... Numer w poście powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będę z małżonką nocował na miejscu ani jadł obiadu w niedzielę, niestety synek nam się trochę przeziębił i nie chcemy teściom robić kłopotów zostawiając im chorego synka (marudzi, budzi się w nocy itp).

Tak więc sorki za małe zamieszanie i do zobaczenia jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak... Całą imprezę robimy w okolicy mojej pracy, tam mamy nocleg i tam będziemy mieć obiad niedzielny.

 

Ahaaa...czyli to nie jest knajpka gdzie można sobie zamówić kawkę np. czy coś? Myślałem, że na ten obiad chcecie uderzyć do tej drewnianej chaty, ale tam chyba będziecie w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie to zawsze kończy jak sie nie czytuje regularnie co pisza na forum: gdybym dzisiaj szcęśliwym trafem nie spotkał MarkLA'a na zakupach to bym przegapił planowany wypad :???: :shock:

 

Dojedziemy z żona troszke później ale ekipe spawaczy już wzywam do czynu - będziem walić w palnik :!: :!: :!: pijcie olej :cool:

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co reszta? Bartolo, MeanDream

MeanDream będzie troszkę później, na pewno na wieczór.

Nie wiem co z Bartolo, nie mam do Niego numeru...

Co z Ragą?

 

A'propos

I nie zapomnijcie ludziska CB Radiów

Proponuję zająć kanał 10

 

Współrzędne GPS:

Tomtom:

N 49.57015

E 18.93879

Auto-Mapa:

N 49*34'10''

E 18*56'05''

Jakoś tak mi wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...