Skocz do zawartości

2 Zlot Subaru w górach,


Qba25

Rekomendowane odpowiedzi

"Zezuty" nie trzeba! Za wszystko płacimy na miejscu osobiście (tak mi się wydaje).

Z zrzutą chodziło tylko o to Dyziu, żeby mieć pewność, że deklarujący się przyjadą. I tak rozliczenie wziąłem na siebie, z tytułu lokalizacji. Ciężko jednak negocjować zniżki dla 20 osób... :-)

Prosiłbym o kontakt osoby, które chcą dojechać w niedzielę, żeby się dogadać w sprawie obiadu: czy zrobimy go w większym gronie, czy tylko z nocującymi. Nie uzupelniałem dotąd listy, ale możliwe że dojedzie jeszcze kilka osób sympatyzujących, choć nie zarejestrowanych na forum (po ostrej selekcji) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panie, Panowie i jak w końcu z lista przebojów. Poniższa lista mam rozumieć w pełni aktualna

 

LISTA, LISTA, LISTA PRZEBOJÓW

1. Qba25 z Jedyną;

2. Dyzio_d + żona i dziatwa razem 4 osoby

3. Cichaczu + Justynka

4. Mark L.A. z połowicą (niedziela g. 14.00)

5. Paweł_P + żona Ewelina

6. Bartolo + prawie żona Agnieszka

7. MeanDream + żona Marta

8. Raga + żona Agusia (choć coś wspominała, że nie zostanie na noc )

9. Szary + żona Sylwia

10......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego reszta ekipy Skoczowskiej nie zapisuje się na zlot ?????

Dzięki że pamiętacie o nas :grin: - ja pisałem że będę chciał dojachać w niedzielę, dopiszę się na listę,listę jak wrócę.

Juras ??? halo !!!! Co tam z Wami ?

Ja właśnie jestem spakowany i jadę z rana na cztery dni do Białki Tatrzańskiej (koło Zakopanego) trochę odpocząć tak bez dzieci :!: a co z resztą- nie wiem , zapytam !! nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpowiedzcie poit1. Miejmy nadzieję, że do nas zajedzie.

 

LISTA, LISTA, LISTA PRZEBOJÓW

1. Qba25 z Jedyną;

2. Dyzio_d + żona i dziatwa razem 4 osoby

3. Cichaczu + Justynka

4. Mark L.A. z połowicą (niedziela g. 14.00)

5. Paweł_P + żona Ewelina

6. Bartolo + prawie żona Agnieszka

7. MeanDream + żona Marta

8. Raga + żona Agusia (choć coś wspominała, że nie zostanie na noc )

9. Szary + żona Sylwia

10......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich przepraszam przepraszam, miałem aktywny weekend, nie dalem rady odpowiedzieć wcześniej.

Ku przypomnieniu: noclegi są w warunkach schroniskowych: mamy zapewnione materace, proszę tylko o przywiezienie śpiworków.

poit1, nie ma sprawy, jeśli tylko nas nie pożre :mrgreen:

Znając blabladory to sympatyczne stworzenia, więc i nikt nie będzie miał pretensji o jego przywiezienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panie i Panowie, jutro rano wyjeżdżam na kilka dni do Zakopca i nie wiem czy będę tam miał internet, zróbcie proszę jak najszybciej zrzutkę żeby to wszystko ruszyło i żeby frekwencja dopisała, wracam w piątek wieczorem to obgadamy szczegóły, na 9.00 rano w sobotę się nie wyrobię, może umówmy się bezpiecznie na 10.00-10.30.

 

Jakie miejsce spotkania? Kubalonka nadal nieprzejezdna od strony Wisły? Ale jadąc obok zameczku Prezydenckiego można potem przejechać do Istebnej z Kubalonki?

 

Qba25, napisz może jeszcze dokładnie co trzeba zabrać, czyli śpiwory, dowody osobiste itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panie i Panowie, jutro rano wyjeżdżam na kilka dni do Zakopca i nie wiem czy będę tam miał internet, zróbcie proszę jak najszybciej zrzutkę żeby to wszystko ruszyło i żeby frekwencja dopisała, wracam w piątek wieczorem to obgadamy szczegóły, na 9.00 rano w sobotę się nie wyrobię, może umówmy się bezpiecznie na 10.00-10.30.

 

Jakie miejsce spotkania? Kubalonka nadal nieprzejezdna od strony Wisły? Ale jadąc obok zameczku Prezydenckiego można potem przejechać do Istebnej z Kubalonki?

 

Qba25, napisz może jeszcze dokładnie co trzeba zabrać, czyli śpiwory, dowody osobiste itp.

 

Nie ma problemu! Jak by co wyłożę za Ciebie. Ale z tego co widzę nie będzie trzeba :wink:

Telefon będziesz miał więc jakby wydarzyło się coś ważnego to napisze fsm-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Jeszcze raz przepraszam, weekend był zajęty i nie siadałem do kompa.

Ponieważ na chwilę obecną nikt nie deklarował rezygnacji z przyjazdu, podchodzę do sprawy po "dżentelmeńsku" - traktuję, że zapowiedziana ilość gości się zjawi... z gotówką. :mrgreen:

1. Proszę osoby, które mogą dojechać dopiero w niedzielę, żeby dały mi znać na PW, czy chcą skorzystać również ze wspólnego, niedzielnego obiadu (cena ok. 15 zł/osobę), żebym wiedział, ile tych obiadów zamawiać.

2. Noclegi są w warunkach schroniskowych - proszę o przywiezienie śpiworów (i miękkich podusi, jak ktoś lubi) :grin:

3. Jeśli chodzi o produkty na grilla: jeśli chcecie mogę zakupić odpowiednią ilość kiełbasek bezpośrednio na rzeźni (do rozliczenia), lub każdy przywozi, na co ma ochotę. Jeśli chodzi o alkohole - będziemy tak blisko granicy, że nie ma problemu z potraktowaniem zakupów, jako jednej z atrakcji :roll: Zawsze możecie zabrać coś na zapas :razz:

4. Niestety, nie jestem w stanie załatwić zwiedzania Zameczku prezydenckiego, terminy są zbyt napięte. Obiecuję, że pomyślimy o tym przy następnym zlocie połączonym z kuligiem :wink:

5. Napiszcie, czy jesteście zainteresowani zwiedzaniem zabytkowej Chaty Kawuloka - z opowiadaniem o tradycjach Trójwsi, pokazem instrumentow, itp.

6. UWAGA! - Jesli chodzi o góralską kapelę: Niestety, nie są to tanie zabawy. Po "znajomości" mogą przyjechać na ~godzinkę za 200 zł. Powiedziałem, że zapytam się Was i do wtorku dam odpowiedź, czy chcemy ich zaprosić. Również proszę o info.

7. Bardzo proszę o przekazanie numerów telefonów, można na PW, wtedy sporządzę sobie listę uczestników, z możliwością kontaktu (na wszelki wypadek...) :roll:

8. Będziemy mieć dostęp do kuchni, proponuję przygotowanie wspólnego śniadania w niedzielę - produkty możemy zakupić już na miejscu, w sobotę. Co Wy na to?

Na wszelkie pytania odpowiadam chęnie, zarówno na PW, jak i na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jeśli chodzi o produkty na grilla: jeśli chcecie mogę zakupić odpowiednią ilość kiełbasek bezpośrednio na rzeźni (do rozliczenia), lub każdy przywozi, na co ma ochotę. Jeśli chodzi o alkohole - będziemy tak blisko granicy, że nie ma problemu z potraktowaniem zakupów, jako jednej z atrakcji Zawsze możecie zabrać coś na zapas

Kiełbaski prosto z rzeźni to bardzo dobry pomysł!

 

5. Napiszcie, czy jesteście zainteresowani zwiedzaniem zabytkowej Chaty Kawuloka - z opowiadaniem o tradycjach Trójwsi, pokazem instrumentow, itp.

 

Rewelacja! Ale w sobotę czy w niedzielę? Wolałbym w sobotę.

 

6. UWAGA! - Jesli chodzi o góralską kapelę: Niestety, nie są to tanie zabawy. Po "znajomości" mogą przyjechać na ~godzinkę za 200 zł. Powiedziałem, że zapytam się Was i do wtorku dam odpowiedź, czy chcemy ich zaprosić. Również proszę o info.

 

Moim zdaniem nie ma takiej konieczności. Sami zaśpiewamy :mrgreen: Byleby Juras zabrał gitarę :mrgreen:

 

8. Będziemy mieć dostęp do kuchni, proponuję przygotowanie wspólnego śniadania w niedzielę - produkty możemy zakupić już na miejscu, w sobotę. Co Wy na to?

 

Nul problemo! Trzeba tylko się dogadać na co mamy ochotę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do kuchni bardzo się przyda.

 

Kiełbaski prosto z rzeźni to bardzo dobry pomysł :grin:

 

Olać kapelę i zwiedzanie zameczku.

Jeśli chodzi o inne zwiedzania to mnie na tym nie zależy, jadę tam dla Was a nie dla atrakcji :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sobotę czy w niedzielę? Wolałbym w sobotę.

W sobotę.

Ogólnie myślę tak:

1. Spotykamy się w Wiśle koło 10.

2. Jedziemy do Chaty Kawuloka.

3. Parkujemy auta i maszerujemy na Trójstyk.

4. Zakupy po Czeskiej stronie;

5. Obiad w Koniakowie - wg uznania

6. Wejście na Ochodzitą.

7. Zjeżdżamy na nocleg, parkujemy autka;

8. Zajęcia sportowe;

9. Grill

Niedziela:

1. Wspólne śniadanie

2. Spacer po górach

3. Sport

4. Wspólny obiad

5. Po obiedzie rozjeżdżamy się do domów, niekoniecznie natychmiast po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sobotę czy w niedzielę? Wolałbym w sobotę.

W sobotę.

Ogólnie myślę tak:

1. Spotykamy się w Wiśle koło 10.

2. Jedziemy do Chaty Kawuloka.

3. Parkujemy auta i maszerujemy na Trójstyk.

4. Zakupy po Czeskiej stronie; .

Daleko trzeba maszerować i czy marsz jest forsowny? Pytanie z powodu kontuzji mojej nogi.

5. Obiad w Koniakowie - wg uznania

6. Wejście na Ochodzitą.

Podobne pytanie?

7. Zjeżdżamy na nocleg, parkujemy autka;

8. Zajęcia sportowe;

9. Grill

Niedziela:

1. Wspólne śniadanie

2. Spacer po górach

3. Sport

4. Wspólny obiad

5. Po obiedzie rozjeżdżamy się do domów, niekoniecznie natychmiast po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie myślę tak:

1. Spotykamy się w Wiśle koło 10.

....

 

i od tego byśmy mogli rozpocząć :mrgreen: - mamy mało czasu na ustalenia a jak sie zacznie ten chce, ten nie to bedzie sajgonik :???: sie ustali na miejscu, mysle ze tak bedzie najlepiej, bynajmniej na spotach popoludniowych zawsze sie sprawdzało :grin:

 

Qba25 prowadzisz impre wiec bedziesz ustalał i sypał pomysłami co i jak a my napewno Ci pomożemy.... :mrgreen:

 

Teraz pytanko?

 

Gdzie sie spotykamy w Wiśle ?

 

[ Dodano: Pon Wrz 14, 2009 2:33 pm ]

Jeśli chodzi o inne zwiedzania to mnie na tym nie zależy, jadę tam dla Was a nie dla atrakcji

 

Dobrze to Paweł_P ująłeś, jestem takiego samego zdania.

 

Generalnie to mozemy jezdzic na zakupy, zrobic troche zamieszania po naszej i po czeskiej stronie (wkońcu nie trafia sie za czesto taka kawalkada subaryn) i po zakupach i obiadku spotujemy sie na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiśle to gdzieś może w centrum...

Proponuję się spotkać na stacji Orlen, przy wjeździe do Wisły (pomiędzy przejazdami kolejowymi. Nie sposób jej przeoczyć a i parking jest wystarczający dla naszych autek. Potem przejedziemy sobie Wisłę, cichutko, na drugim biegu... do odcięcia :twisted:, możemy się zatrzymać na chwilę przy wodospadzie i/lub zaporze w Czarnym, przejedziemy koło Zameczku, a potem już wg programu.

Daleko trzeba maszerować i czy marsz jest forsowny?

Do Trójstyku jakieś 45 minut spacerkiem, bardzo łagodnie. Na Ochodzitą wejście niecałe 10 minut, również bez wysiłku.

Gdyby pogoda nie dopisała, wcześniej zjedziemy do szkoły i rozpoczniemy rozgrywki sportowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :roll: Jak najbardziej możemy się umówić na 10 w Wiśle. Rozumiem, ze muszę przejechać całą Wisłę :?: (będę jechał od Węgierskiej Górki, nie BB).

Jak chodzi o plany to możemy coś tam zwiedzić, bądź po prostu rozkoszować się wolnym i dobrze pobawić na dworze (weźta ktoś piłkę do siaty).

Co do tych kiełbasek itp. Najlepiej będzie kupić z rzeźni. Z przelaniem pieniędzy chyba nikt nie ma problemu. Ja szczerze stawiałbym na peełny relax w ten weekend :mrgreen: No chyba, że by lało, to wtedy zwiedzanie ma sens.

 

LISTA, LISTA, LISTA PRZEBOJÓW

1. Qba25 z Jedyną;

2. Dyzio_d + żona i dziatwa razem 4 osoby

3. Cichaczu + Justynka

4. Mark L.A. z połowicą (niedziela g. 14.00)

5. Paweł_P + żona Ewelina

6. Bartolo + prawie żona Agnieszka

7. MeanDream + żona Marta

8. Raga + żona Agusia (choć coś wspominała, że nie zostanie na noc )

9. Szary + żona Sylwia

10......

 

Dawajta ludziska na spota :!: :!: :twisted:

 

BTW.

To mój 100 post :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...