Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byl dzien czystosci i oczywisci dzisiaj pada. Umyte i wpolerowane dwie subaryny na raz to pachnie oberwaniem chmury. Na szczescie po dobrym polerowaniuu splywa jak po kaczce bez sladu.

Lusterka uswinione. Na perelce biale i na szarym czarne. Pere dni temu do imprezy wolnossaka zlozylem puszke z zestawu subaru sport i poprawilo mruczenie (zona sie cieszy i sama przestala warczec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka! Pisałem wczoraj, a dzisiaj nie ma posta!

Nowe RE 070! Wyglądają kozacko i klocki hamulcowe, dotarte. Qrka te co miałem wcześniej, ponieważ dostałem je z dobrodziejstwem inwentarza, to były jakieś papierowe. Całe szczęście się już skończyły i zakupiłem Hawk HP+ od raison'a i powiem, że było warto! Działo staje dęba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem w sobotę furę od magika, co wygniata wgniotki na karoserii bez malowania. Po prostu Magik...
Xionc zapodaj namiar na tego magika na PW, mam wgniotkę na masce od kasztana i jak będę w Wawie to może bym podjechał :idea:

 

Aha wymieniłem klocki z tyłu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissanica wisi na podnośniku i jeszcze doszły mi do wymiany górne mocowania tylnych amortyzatorów :mrgreen:

Tak wymieniliśmy dzisiaj tarcze przód + tył(wentylowane) i klocki, nowa miska olejowa, amortyzatory przód + tył, osłona przegubu bo już pękała, filtry, olej.

Wynik zabiegu jedna urwana śruba na stabilizatorze nawet nie wiadomo gdzie :roll: i ze śruby ukręcone. Cholery się zapiekły.

Nie mogę się doczekać jak już ją jutro odbiorę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu założyłem hamowniki - Carbone Lorraine RC6.

I nie poznaje czarnuli bo zaczęła prawdziwie hamować a nie tylko zwalniać :mrgreen:

Muszę się przyzwyczaić, żeby nie hamować 200m przed przeszkodą :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyzwyczaić, żeby nie hamować 200m przed przeszkodą :P:mrgreen:

Najfajniej będzie, jak zaczniesz rozkminiać, jak późno możesz zahamować, przesuwając stopniowo punkty hamowań na codziennej trasie przejazdu do pracy :mrgreen:

 

Do czasu, aż napiszesz w "nietegesie" :P

 

Czego nie życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyzwyczaić, żeby nie hamować 200m przed przeszkodą :P:mrgreen:

Najfajniej będzie, jak zaczniesz rozkminiać, jak późno możesz zahamować, przesuwając stopniowo punkty hamowań na codziennej trasie przejazdu do pracy :mrgreen:

 

Na szczęście do pracy jeżdżę tramwajami :twisted:

 

Do czasu, aż napiszesz w "nietegesie" :P

 

Czego nie życzę...

 

Dzięki Szczurosławie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...