Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy Rallycross Słomczyn 10/11 września


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Buncol, polski rallycross, zostal pochowany wiele lat tem. Ilu teraz jezdzi w klasie narodowej, 6 zawodnikow? :lol:

Najprawdopodobniej nie bedzie rundy bo chodzi o kase. Zawsze mozna pojechac do innego kraju na MERC, do Szwecji na ten przyklad lub do Czech blizej. Zawody tam tez sa bardzo widowiskowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buncol, polski rallycross, zostal pochowany wiele lat tem. Ilu teraz jezdzi w klasie narodowej, 6 zawodnikow? :lol:

Najprawdopodobniej nie bedzie rundy bo chodzi o kase. Zawsze mozna pojechac do innego kraju na MERC, do Szwecji na ten przyklad lub do Czech blizej. Zawody tam tez sa bardzo widowiskowe :wink:

 

MERC odbywał się w Słomczynie od wielu lat, więc był częścią polskiego rallycrossu. W jakiej kondycji jest krajowy czempionat doskonale wiem, dlatego zawsze z radością oglądałem tłumy na Słomce. Jeśli masz kase i czas to oczywiście możesz jeździć na zagraniczne rundy. Ja jednak wolałbym miec to widowisko pod domem, tu gdzie teraz. Po prostu przykre, że ta dycsyplina sportu przestała w Polsce istniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kase i czas to oczywiście możesz jeździć na zagraniczne rundy.

Bez przesady, na jedna runde mozna sobie pozwolic, podalem Szwecje bo tam jest chyba najfajniejszy tor i najwieksza frekwencja publicznosci jak i zawodnikow.

A wolne w pracy to sobie tez mozna zorganizowac, raptem dwa dni urlopu trzeba by wziasc.

 

Ja jednak wolałbym miec to widowisko pod domem, tu gdzie teraz

Nie tylko Ty :wink:

 

Po prostu przykre, że ta dycsyplina sportu przestała w Polsce istniec.

Niestety, rajdy tez "zyja" dzieki laczaniu rund z pucharem.

 

Zostaje nam kibicom "marzyc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przykre, że ta dycsyplina sportu przestała w Polsce istniec.

 

nie pierwsza to i nie ostatnia dyscyplina, którą w Polsce działacze i politycy załatwili na cacy przez swoje rozbuchane ego lub ignorancję...

niedługo będziesz musiał nosić HANSA nawet na ulicy... :mrgreen::twisted: a orlików jak nasrał,w każdej zabitej dechami wiosce... :twisted:

wbij sobie w niemiecką szukajkę DRCV autocross, i zobaczysz jak na zawody przyjeżdża 200 aut.... :twisted: ,

bo regulamin tworzą ludzie a nie różne głupy i roboty spod znaku FIA.... :mrgreen:

 

jeszcze dożyjemy F1 o pojemności 0,5L.......... :twisted: zasilanego biopaliwem..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...