Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy Rallycross Słomczyn 10/11 września


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Czyżbyś miał na myśli zorganizowaną grupę ubranych na błękitno mega głośnych kibiców norweskich ? :mrgreen:

 

Tak dokladnie, to "Bakerudy" :mrgreen:

Mieli pecha, bo po drodze do autokarow byl nasz oboz grilowo alkoholowy, polska gorzala im bardzo smakowala, i podobaly nasze spiewy, oprocz tego uczylismy ich z szubaru krzyczec HOOOOOŁEK! naumieli sie :D nawet peruke dostalem niebieska heh

 

Polegli, widze ze gruubo bylo, dobrze ze jednak zostalismy na torze bo bysmy nie dojechali tam wogole chyba :twisted:

 

 

Fajne zawody, choc bylo malo zawodnikow, ale walka i ladna jazda wynagrodzila.

Rosnie nam kolejny mistrz Europy, Krzysiek Skorupski, w przyszlym sezonie dyktuje warunki.

 

A ze smutnych wiesci, to prawdopodobnie watek trzeba bedzie zamknac, w przyszlym roku juz ma nie byc ERC w Slomce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczylismy ich z szubaru krzyczec HOOOOOŁEK! naumieli sie

 

i polubili Hołka 8) 8)

dobrze ze jednak zostalismy na torze bo bysmy nie dojechali tam wogole chyba

 

bardzo dobrze, świetna impreza wieczorna była i mieliśmy atrakcyjne panie , i walkę Adamka obejrzeliśmy :roll:

pogoda dopisała , emocji i walki na torze było mnóstwo , błotniki, zderzaki , urwane koła latały w powietrzu :P

 

pozdrawiam spotkanych forumowiczów :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosnie nam kolejny mistrz Europy, Krzysiek Skorupski,

 

ogladałem finał na stronie, pięknie pojechał.

 

podziękowania dla DNL i Stiffa za pomoc w dojechaniu i powrocie :)

loozik

 

Upał was nie zabił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze, świetna impreza wieczorna była i mieliśmy atrakcyjne panie , i walkę Adamka obejrzeliśmy

pogoda dopisała , emocji i walki na torze było mnóstwo , błotniki, zderzaki , urwane koła latały w powietrzu

 

Zaluje ze nie moglem zostac dzien dluzej w stolicy...lub dwa :P ...na Polskim sie spotkamy 8) No chyba ze wczesniej w NMnP :wink: Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega impreza, zresztą jak zawsze :lol: , szkoda, że nie było Pera Eklunda i Kenetha Hansena :( , bo ten duet produkował zawsze najwięcej adrenaliny.....

ale młodzi też oganiają temat :D , czasem wcale nie gorzej... :D

 

Skorupski zapinadalał, że miło było popatrzeć... :lol:

 

Impreza Zolla jakoś odstawała od stawki, mimo profesjonalizmu i doświadczenia kierownika, wyraźnie było widać problemy z zawieszeniem, chyba nie było za dobrze ustawione na ten tor....szkoda, bo jechać, to to auto jechało...inni też jechali, była akacja :D , kto nie widział, niech żałuje :D

 

Jedyną sprawą, która moim zdaniem po macoszemu potraktowali organizatorzy, to za mało wstawek rozrywkowych w przerwach, bo jeden prychający misiek, jeden skyline i dryftujacy (zajebiście zresztą :D ) między z lekka przestraszonymi chochołkami :D transit to trochę mało na zapełnienie przerw między wyścigami, szczególnie finałowymi...

po którejś nieudanej, albo bardzo słabo udanej próbie robienia na siłę ,,fali" można się było zorientować, że widzowie oczekują innych rozrywek niż machanie rekami :twisted::D , szczególnie po kilku godzinach stania na upale.... :shock: a gwiazdorzenie komentatora, które powoli stawało się z lekka nużące, dla niego chyba też, bo nie miał już o czym gadać i słychać było, że ciągnie temat trochę na siłę....

 

a można było wpuścić na Tor szajowozy z juniorami, jakichś ,,supermotowców", monstertrucka z parku maszyn, cajena Małysza, czy inne czyrliderki :twisted::) , na pewno by było aż za dużo chętnych do poświrowania dla gawiedzi..., a czas oczekiwania na kolejny wyścig by się tak nie dłużył...to może taka mała sugestia dla organizatora na przyszły rok... :D ,

 

ogólnie z mojej strony podziękowania, niewiele jest w Polsce tak fajnych, profesjonalnych imprez, mimo opisanych wyżej niedoróbek, dzięki możliwości obejrzenia męskiej walki oko w oko, zderzak w zderzak, aż tylu topowych zawodników naraz.... :D

zdecydowanie bardziej widowiskowa i ciekawa impreza niż każdy rajd, gdzie widzimy tylko kilka aut z czuba stawki przemykających w ciągu kilku sekund i niknących nam z oczu....a potem to już tylko cieniasy.... :D

 

Pozdrowienia dla spotkanych na Torze i tych nie spotkanych Forumowiczów też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwiazdorzenie komentatora, które powoli stawało się z lekka nużące,

:shock:

Powoli?

Z lekka?

 

My już nawet nie mieliśmy siły się z niego śmiać :P

 

czas oczekiwania na kolejny wyścig by się tak nie dłużył...

 

Ja tam sobie grzecznie spałam w przerwach, na materacyku dziecięcym co mi go DNL pożyczył :P

Co prawda moje plecy dają mi dziś bardzo wyraźnie do zrozumienia, że spanie na słońcu nie było najlepszym pomysłem na świecie...

No ale cóż. Się chciało na wyścig, to się teraz ma :wink:

 

Ała... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stałem przy barierce przy nawalonym, śmierdzącym piwskiem dzisiejszym i chyba wczorajszym :twisted:, gościu, który najpierw pogubił z talerza chlebek, część ketchupu i musztardy (ale nie odleciały za daleko, bo większość na jego koszulinę i spodzienki :evil: ), wdepnął w swój własny kubek z piwskiem :twisted: łapał co chwila kiełbę, bo uparła się na wzór chlebka przyziemnić, ale w końcu sobie pohalsował gdzieś indziej, bawić innych i nie było co oglądać.... :(:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...