Skocz do zawartości

subarynkowcy jakie macie przebiegi ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

ja w swoim coupe mam 121000 mil czyli 193,121 km. Ostatnie 2 dni auto spedzilo na odswiezaniu nadwozia przed swapem, znaleziono zero rdzy czy jakis innych ustrujstw, bardzo mnie to zadowolilo :mrgreen:

Moj znajomy sprzedaje RS z przebiegiem 179.500 mil = 288,877 km, autko dalej jezdzi, pare elementow zostalo wymienionych(sprzeglo, cale hamulce i skrzynia biegow) ale autkonadal hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej chwili 180.000, ja przejechalem 50.000. Wyglada na oryginalny przebieg, patrzac na zuzycie elementow wnetrza i fotela kierowcy, jak rowniez mechaniki i zawieszenia. Mysle ze do klubu "powyzej 400.000 mil" sie nie zalapie z tym wozem ale do 300.000 km powinien spoko dojechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo! czyli na naszych polskich super drogach :wink: da się przejechać subarakiem trochę kilometrów :) Znam człeka który starym mercem przejechał ponad 500 tys. Ciekawe czy subarakom też to grozi? :roll:

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak,ale to już Ty powinieneś wiedzieć najlepiej ( chyba że dawno nie jeżdziłeś po "rodzinnych"drogach 8)

\

 

RadRSTI - no ciutkę nam do Hamerykańskich dróg brakuje jeszcze....że o odległościach nie wspomnę....za to my kompasów nie potrzebujemy :P

Pzdr

Tomek

 

No chlopaki to niewiele jeszce wiecie, gdzies na forum zamieszczalem filmik jak wyglada droga kolo mojego domu......polskie drogi tez znam dobrze(przynajmiej w krakowie i katowicach), do PL tez przyjezdzam od czasu do czasu i jest podobnie....przejezdzilem ponad rok w PL Toyota MR2 z 91r, wytrzepalo mnie niezle.....przejezdzilem ponad rok Honda s2000 W US i plomba mi wypadla, wiec o jakosc amerykanskich drog bym sie klocil :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadRSTI -> mimo wszystko Polsce daleeeeeko do gospodarki i infrastruktury USA. Oczywiście - jak wszędzie znajdują się wyjątki (Twój film) - natomiast suma sumarum - polskie drogi to ścieżki leśne w porównaniu do amerykanckich hajłejów :wink:

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki to niewiele jeszce wiecie

 

Bylem w stanach tu i tam... Bylem tez w Polsce tu i tam... Jestem zdania, ze jedna jaskółka wiosny nie czyni i generalnie drogi w USA są zdecydowanie lepsze niż w Polsce.

 

Co ciekawe nie widziałem u Wielkiego Brata czegoś takiego jak koleiny :shock: Dziury się zdarzały, ale koleiny w życiu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...