Jump to content

Ma ktoś patent,żeby nie "pocić" się latem na tapic


kos
 Share

Recommended Posts

Witam, jak w temacie. Nic odkrywczego, ale czy to się jedzie z włączona klimą (oczywiście jak jest gorąco :razz: ), czy bez koszulka na plecach z zasady jest wilgotna od strony fotela. Są jakieś nakładki na fotrle itp. ale ja nigdy nie stosowałem tego patentu. Jeżdząc po mieście i wysiadając powiedzmy co 5 minut jeżdżę bez klimy bo mija się to z celem jak autko postoi kilka minut na słońcu. Ma ktos jakiś sprawdzony sposób na tą uciążliwość skórzanych tapicerek? Nie jeździłem nigdy dłużej autem ze skórą wentylowaną/perforowaną może to jest lepsze? Może "owcza" skórka :wink: ?

Link to comment
Share on other sites

Nie jeździłem nigdy dłużej autem ze skórą wentylowaną/perforowaną może to jest lepsze?

 

Jest lepsze, choć fizyki nie oszukasz - tak jak czteronapęd nie zapewni pełnej trakcji na lodzie, tak perforowana/wentylowana skóra nie rozwiąże problemu pocenia się, szczególnie, że możesz się spocić nim usiądziesz 8)

Link to comment
Share on other sites

Znaczy się, że niewiele można zrobić aby zminimalizować ten dość uciążliwy problem :cry: , no cóż, nie jest to moje pierwsze auto ze skórzną tapicerką, więc problem jako taki nie jest dla mnie nowym, ale spróbuję zakupić jakąś nakładkę może pomoże :wink: . Odradzam np. naturalną owczą skórkę, taką z futerkiem :razz: - spróbowałem z taką nakładką, ale tylko na siedzisko - jak się owa owca zapoci to niemożebnie capi :twisted: .

Swoją drogą patent, do którego link podrzucił Burzun - jest wybitnie nowatorski i niewątpliwie godny powielenia :mrgreen: - zadek kierownika byłby zawsze przewentylowany :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...