Skocz do zawartości

Kamera cofania w forku MY`06 z fabryczną navi.


kos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak się zastanawiam, czy dałoby radę takie ustrojstwo zamontować i skonfigurować z fabrycznym wyświetlaczem nawigacji - który i tak generalnie służy mi do wskazywania godziny. Nie znam się na aspektach technicznych i tak sobie gdybam, bo nie mam pojęcia jak np zgrać to z automatyczną skrzynią biegów? W opisie jednego ze sprzedawców wyczytałem, że niby można podłączyć zasilanie pod światła wsteczne i po wrzuceniu wstecznego aktywuje się kamerka. Koszt oglądanego egzemplarza to 500 zł z okablowaniem i innym potrzebnym ustrojstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Minęło trochę czasu od umieszczenia tego postu, więc może to już czas żeby zapytać na forum czy komuś udało skutecznie podłączyć?

 

Coraz więcej kamer w przystępnych cenach można kupić, więc może warto wykorzystać wyświetlacz nawigacji zamiast instalować kolejny lcd.

Oczywiście można zainstalować dźwiękowe czujniki cofania,, ale wtedy akran w budce będzie się marnował :-)

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi jak rozwiązać problem podłączenia kamery do firmowej nawigacji w Foresterze MY06 w wersji Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system powiniem miec wejscie na kamere cofania oraz sygnal wlaczenia biegu wstecznego (brany ze swiatel cofania zazwyczaj)... po prostu sprawdz w instrukcji obslugi... jezeli ma tylko wejscie video, to tez podlaczysz, tylko nie bedzie sie automatycznie przelaczal obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...