Skocz do zawartości

Ken Block, Jesse James, Petter Solberg, Cyril Depres, Kuzaj


JED

Rekomendowane odpowiedzi

Ale obsada :shock: szykuje się naprawdę wielkie widowisko....nie ma co ,trza jechać :lol:

Byłem tam już dwa razy na rajdzie w Lausitz i tak się zastanawiam w którym miejscu chcą to zorganizować???

Jak z tymi biletami? jest jakaś przedsprzedaż czy na miejscu też będą sprzedawać?

Może ktoś coś więcej wyczyta bo ja w języku Angeli i Beckenbauera to nie za bardzo ogarniam :mrgreen:

 

Pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info - będzie zapewne bardzo zacnie :-) - choć jak dla mnie nie najbliżej. Może zmontuje się jakaś ekipa forumowiczów?

 

Hmmm, wczoraj upłynął termin składania wniosków o akredytację. Eh szkoda...

Tak czy tak pojechać warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak z tymi biletami? jest jakaś przedsprzedaż czy na miejscu też będą sprzedawać?

Jest przedsprzedaz internetowa albo na miejscu.

Da sie je rowniez kupic w PL w firmie Eventim Al. Jerozolimskie 25, Warszawa.

Dziękuję za info

Nie ma za co.

jak dla mnie nie najbliżej

Mam duzo dalej!

Może zmontuje się jakaś ekipa forumowiczów?

Jak sie nic nie stanie, to ja jade - mam nawet hotel juz zarezerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja organizuję grupę dam znać dizisaj na koniec dnia bo impra faktycznie fajna

 

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 8:13 am ]

zapyta jeszcze formalnie a Jakie BILECIKI panowie zakupili ???? te po 18 EUR...??? czy te po 130 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było super :idea: , zresztą trudno żeby nie było jak sie w dobrej ekipie :arrow: ALEX . Mimo że pogoda płatała figle , uważam że warto było zobaczyć coś innego, szczególnie jak wszystkie auta i motory na raz robiły show. :idea:

Dawno nie byłem w Niemczech ( byłych DDR) i uważam że naprawde w Polsce nie mamy sie czego wstydzić :idea: ,widać nadal ogromną różnice miedzy starymi zachodnimi niemcami , i to we wszystkim, w autach, domach, ludziach itd.

Pozdrawiam serdecznie spotkanych forumowiczów, JED , MACIEK SUBRU i jego żone , i Gracowego ,gdzie widziałem zdjęcia jak prosił go Peter Solberg żeby sobie z nim zdjęcie zrobił :mrgreen:

A tak serio , to był wileki atut tej imprezy że można było porozmawiać face to face z gwiazdami światowego sportu i nie mal że dotknąć ich aut. W drodze powrtotnej z toru prawie ścigaliśmy sie z Ken Blockiem i jego N15 :wink: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz pojechałem ze swoim Młody i jego 9 letnim kolegą na taki wyjazd. Syna nie bardzo ciągnie (narazie) do motoryzacji, dlatego zależało mi, żeby stworzyć im (jemu i koledze atrakcyjny wyjazd). No i udało się :!: :!: :!:

Sa zachwyceni: wujkiem Carfitem, wujkiem L.K., jazdą szybkim samochodem i Baja 3000 :mrgreen:

Pozdrawiam spotkanych Forumowiczów, a szczególnie Carfita , który sprawdził sie idealnie jako niańka :mrgreen:

Wielkie podziekowania dla Leszka Kuzaja, dzięki kóremu dzieciaki miały olbrzymia radochę, a opiekunowie chyba jeszcze większą :wink: :!:

W drodze powrtotnej z toru prawie ścigaliśmy sie z Ken Blockiem i jego N15

Skurczybyk chyba czterokrotnie próbował zrobić sobie fotkę swojego paścia z RS4 ;)

 

[ Dodano: Nie Lip 26, 2009 10:07 pm ]

foty/filmy?

Największe wrażenie zrobiła na mnie jazda testowa RS4 ;) Efekt na zdjęciu poniżej :mrgreen:

 

 

rs4d.th.jpg

test w 2 osoby!!!

 

Kiedy 400?... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziekowania dla Leszka Kuzaja

 

A no właśnie zapomniałem :oops: , bo dzięki niemu niemu mieliśmy miejsca parkingowe w strefie organizatorów, żarcie i picie za free , wejście na "trybuny" itp.

foty/filmy?

 

ma Alex, bo ja za leniwy jestem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe wrażenie zrobiła na mnie jazda testowa RS4 ;) Efekt na zdjęciu poniżej :mrgreen:

 

 

 

na mnie też :shock: średnia z całej trasy 168 km/h :shock: :twisted: z przystankami :twisted: . :roll:

Ciekawe czy zdjęcia z niemieckich fotoradarów przyjdą :twisted: , trzaskały jak błyskawica w czasie wielkiej burzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...