Skocz do zawartości

Mazury mogą zostać uznane za jeden z 7 cudów Świata :D


Fala

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba fajny pomysł - wart wysiłku i kilku minut w necie:

 

http://www.mazurycudnatury.pl/

 

i tytułem wyjaśnienia / wprowadzenia:

http://www.jeziora.warmia.mazury.pl/o-konkursie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prawda - jak się jeździ do kurortów - tam jest najzajefajniej w styczniu po szesnastej :mrgreen:

Ale jest wiele miejsc bez tego, co powyżej (chociaż lubię humor fekalny) - i chyba warto na to zwrócic uwagę ludzi.

 

 

 

albo zamknąć totalnie na 4 spusty - co by mi się chyba najbardziej podobało :mrgreen:

 

Po rozważeniu wyobrażalnych dla mnie za i przeciw - się wpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten syf, płatne prysznice, kible i hordy komarów cudem świata?

 

 

To prędzej koniec świata :mrgreen: .

 

Zależy czy jeździsz na te mazury gdzie od turystów palca nie da rady wściubić nigdzie (bez zboczonych podtekstów) czy we w miare odizolowane, ciche miejsca gdzie naprawde można odpocząć.

 

Osobiście nie jestem za tym, bo (może nie od razu) ale zaczną się zjeżdżać różne "elementy" i syf po sobie zostawiać. Chociaż z drugiej strony, zawsze to jakaś szansa dla regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten syf, płatne prysznice, kible i hordy komarów cudem świata?

 

 

To prędzej koniec świata :mrgreen: .

 

Zależy czy jeździsz na te mazury gdzie od turystów palca nie da rady wściubić nigdzie (bez zboczonych podtekstów) czy we w miare odizolowane, ciche miejsca gdzie naprawde można odpocząć.

 

Osobiście nie jestem za tym, bo (może nie od razu) ale zaczną się zjeżdżać różne "elementy" i syf po sobie zostawiać. Chociaż z drugiej strony, zawsze to jakaś szansa dla regionu.

 

ta szansa dla regionu....chyba szansa dla ekoterorystów...bąka nie będzie można puścić bo będzie mandat za psucie środowiska w tym cudzie świata - no i już widzę kolejną rundę WRC - gdy dostaną do ręki taki argument - ryczące auta rozjeżdzające cudowne drogi cudu świata - ja tam jestem zdecydowanie przeciw.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...