Skocz do zawartości

SZKOŁA ÓCZY


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam trochę temat, bo mam pytanie - czy ktoś z Was miał okazję być na letnim, intenstywnym kursie angielskiego za granicą? Polecacie jakieś szkoły, które to organizują? Warto?

 

Google na pierwszym miejscu wyrzuciło mi tę szkołę: http://www.jezykowe.pl/zagraniczne/kursy.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

słuchajcie mam prośbę, bardzo dobra znajoma potrzebuje dane do ankiety. Prosiłbym o wypełnienie jej przez uczniów (wszystkich szczebli edukacji) jak i studentów. Ankieta zajmuje dosłownie 2 minuty z kawałkiem :)

Wielkie dzięki za wsparcie forumowej braci! :D

 

http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/ ... 928ee9ad81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zelazny, Polski podstawowy.... autor chyba się czegoś naćpał :twisted: pierwsze wrażenie - trudne. Ale im dłużej myślę o tym, to wydaje mi się, że mogło być gorzej...

 

Które tematy wybraliście? Ja ten o Ludziach Bezdomnych i Lalce (nawet nie streściłem tych lektur :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie powiem Wam, że wynik z matury może (nie musi) się Wam przydać tylko i wyłącznie w rekrutacji na wymarzoną uczelnię. Tak poza tym jest gówno warty i zupełnie nie świadczy o waszych zdolnościach. No dobrze, ktoś kto zdał rozszerzoną matmę na 95% jest dobry. Ale to czy utrzyma się na studiach technicznych zależy w dużej mierze od silnej woli, wytrwałości i psychiki.

 

Im więcej umiecie tym będzie Wam potem łatwiej, ale w żadnym wypadku nie jest to czynnik decydujący o tym czy skończycie wybrany kierunek studiów.

 

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak tam walka Zelaznego z rozszerzeniem :wink:

Ehh tak średniawo. Matematykiem nigdy być nie chciałem, rozwiązałem połowę zadań, no ale i tak lepiej mi będzie na studia wliczać podstawę. :wink:

Pisałem także historię sztuki rozszerzoną, całkiem ok poszło :)

A angielskiego nie zdaję, czeka mnie niemiecki! Ale to będzie bułka z masłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...