Skocz do zawartości

SZKOŁA ÓCZY


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam trochę temat, bo mam pytanie - czy ktoś z Was miał okazję być na letnim, intenstywnym kursie angielskiego za granicą? Polecacie jakieś szkoły, które to organizują? Warto?

 

Google na pierwszym miejscu wyrzuciło mi tę szkołę: http://www.jezykowe.pl/zagraniczne/kursy.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

słuchajcie mam prośbę, bardzo dobra znajoma potrzebuje dane do ankiety. Prosiłbym o wypełnienie jej przez uczniów (wszystkich szczebli edukacji) jak i studentów. Ankieta zajmuje dosłownie 2 minuty z kawałkiem :)

Wielkie dzięki za wsparcie forumowej braci! :D

 

http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/ ... 928ee9ad81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zelazny, Polski podstawowy.... autor chyba się czegoś naćpał :twisted: pierwsze wrażenie - trudne. Ale im dłużej myślę o tym, to wydaje mi się, że mogło być gorzej...

 

Które tematy wybraliście? Ja ten o Ludziach Bezdomnych i Lalce (nawet nie streściłem tych lektur :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie powiem Wam, że wynik z matury może (nie musi) się Wam przydać tylko i wyłącznie w rekrutacji na wymarzoną uczelnię. Tak poza tym jest gówno warty i zupełnie nie świadczy o waszych zdolnościach. No dobrze, ktoś kto zdał rozszerzoną matmę na 95% jest dobry. Ale to czy utrzyma się na studiach technicznych zależy w dużej mierze od silnej woli, wytrwałości i psychiki.

 

Im więcej umiecie tym będzie Wam potem łatwiej, ale w żadnym wypadku nie jest to czynnik decydujący o tym czy skończycie wybrany kierunek studiów.

 

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak tam walka Zelaznego z rozszerzeniem :wink:

Ehh tak średniawo. Matematykiem nigdy być nie chciałem, rozwiązałem połowę zadań, no ale i tak lepiej mi będzie na studia wliczać podstawę. :wink:

Pisałem także historię sztuki rozszerzoną, całkiem ok poszło :)

A angielskiego nie zdaję, czeka mnie niemiecki! Ale to będzie bułka z masłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...