Skocz do zawartości

ile kosztuje zderzak albo jak naprawić


BEHEMOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właśnie wróciłem do domu po 4 godzinach w zaspie. Samochód został :( . Przejechałbym gdyby nie jakieś żuczysko które stanęło i tyle. Jestem przemoknięty, zmęczony i wkurzony bo przy okazji pocharatałem troszkę tylny zderzak w swoim legasie. Zwracam się do więc do ekspertów, co zrobić z dwoma pęknięciami długości 4 cm, ewentualnie gdzie kupić i ile kosztuje zderzak tylni do legacy kombi 2004.

Pozdrawiam wszystkich, czekając na jakieś pomyślne wieści i kpoarkę fadromę bo ma przyjechać to w nocy pojadę zabrać autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele warsztatow, ktore pokleja taki zderzak, tzreba zagladnac do ksiazki telefonicznej i wyszukac taki warsztat zadzwonic iu sie dogadac.

Znajomy mial polamany derzak co prawda w fordzie, ale marka tu nie ma znaczenia. Byl polamany na rogu dosc powaznie, nie wierzylem w to, ze go da sie uratowac, a jednak, oddali mu go, polakierowal go w swoim zakresie i nie widac zadnych sladow, ze cokolwiek bylo z tym zderzakiem. Usluga ta kosztowala go 120 zł + lakierowanie 120 zł, przy czym lakierowal zderzak łacznie z podkladem specjalnym do plastikow, zeby farba pod wplywem naprezien mu nie odpryskiwala.

 

pzdr

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...