Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety scenariusz byl podobny do poprzednich meczy - najpierw wszystko pięknie (SAS buduje spora przewagę) a później OKC dochodzi i przejmuje mecz na koniec. Parker na początku szalał (asysty jak z rękawa) a później przy 3/4 Q ani Parker ani Ginobli nie kreowali juz tak dobrze gry SAS. Trojki od Hardena i Fischera na koniec niestety chyba dobiły teksas. Slowa uznania dla Jacksona.

Ciekawe czy SAS stać na jeszcze jeden run po mistrzostwo. Co roku sie mówi "to juz ostatni rok", że są za starzy. Ale pewnie dokonają jakiegoś mądrego transferu i kto wie. O celtach mówi się też to samo co roku, że już za starzy, a nadal są w grze :)

 

Teraz zobaczymy czy w drugim finale konferencji nadal będzie lustrzane odbicie sytuacji i boston zje miami na ich parkiecie :)

wg mnie nieważne kto wygra wschód, mistrzostwo zdobędą grzmoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz zobaczymy czy w drugim finale konferencji nadal będzie lustrzane odbicie sytuacji i boston zje miami na ich parkiecie

 

 

może zjeść chcieli...ale to co zagrał Lebron w pierwszej połowie to przejdzie do historii :shock: ...trafiał z każdej pozycji!! a przy zdecydowanych wejściach pod kosz ciężko znaleźć gracza który by go powstrzymał

 

teraz ciekawe jak jedni i drudzy zagrają 7 mecz..jak allen będzie trafiał za trzy i pierce będzie łapał na faule przeciwnika przy swoich dziwnych wejśćiach pod kosz to boston ma jeszcze szanse :)

jedno jest pewne - warto będzie obejrzeć ten mecz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczymy czy w drugim finale konferencji nadal będzie lustrzane odbicie sytuacji i boston zje miami na ich parkiecie

 

 

może zjeść chcieli...ale to co zagrał Lebron w pierwszej połowie to przejdzie do historii :shock: ...trafiał z każdej pozycji!! a przy zdecydowanych wejściach pod kosz ciężko znaleźć gracza który by go powstrzymał

 

teraz ciekawe jak jedni i drudzy zagrają 7 mecz..jak allen będzie trafiał za trzy i pierce będzie łapał na faule przeciwnika przy swoich dziwnych wejśćiach pod kosz to boston ma jeszcze szanse :)

jedno jest pewne - warto będzie obejrzeć ten mecz 8)

 

wystep lebrona na pewno historyczny - moze wlasnie tym wystepem pokonal swoje demony i game7 tez bedzie jego ? wade gra kiche ostatnio.. tak czy inaczej beda emocje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierwszą połowę Miami grało jak z nut..a potem za dużo chcieli na siłę...

 

rywalizacja powinna być wyrównana 8)

 

-- 15 cze 2012, o 07:38 --

 

1:1 :mrgreen:

Ale to co trzeba przyznać OKC że nie ważne ileby przegrywali od początku meczu to i tak sa w stanie zniwelowac tą stratę :shock:

i wielki podzwi dla Duranta, że z 5 faulami dał radę grać cały czas od 2 minuty czwartej kwarty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerujesz ze OKC może wygrac 3 mecze z rzędu na wyjeździe :shock: :?: grubo idziesz, a jak mówi staropolskie przysłowie "kto grubo idzie ten ......" :mrgreen:

 

ale odwrotnie tez wątpie zeby MIA wygralo wszystkie u siebie , w związku z czym stawiam że wracają do OKC z wynikiem 3:2 MIA, 6 mecz dla OKC , 7 dla MIA :twisted:

 

co wygrałem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerujesz ze OKC może wygrac 3 mecze z rzędu na wyjeździe :shock: :?: grubo idziesz, a jak mówi staropolskie przysłowie "kto grubo idzie ten ......" :mrgreen:

 

ale odwrotnie tez wątpie zeby MIA wygralo wszystkie u siebie , w związku z czym stawiam że wracają do OKC z wynikiem 3:2 MIA, 6 mecz dla OKC , 7 dla MIA :twisted:

 

co wygrałem? :mrgreen:

 

chalmers i battier wiecznie trójek tak dobrze rzucać nie będą, a lebron sam meczu nie wygra. OKC to kolektyw z świetnym liderem, który nie ginie w 4 kwartach. To małe utarcie nosa w game 2 może ich zmobilizować. Jedyna przeszkoda to fakt ze sędziowie zawsze gwiżdżą dla gospodarzy ;) wiec tak, odważnie sądzę OKC urwie co najmniej dwa mecze w Miami :)

 

ale to sport, wszystko może się zdarzyć :)

 

Uwielbiam OKC, ale chce, żeby LBJ w końcu pierścień zdobył.

Mimo bardzo głupiego zachowania przy odejściu z cleveland (the decision i cały medialny, niepotrzebny szum) to rzeczywiście, temu gościowi pierścień się należy. Ale to jeszcze nie koniec jego gry, może musi poczekać na swój pierścień tak jak np. J. Kidd ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciekawe co tam u Rose'a?

A oglądalność finałów w tym roku podobno rekordowa od bodajże 2003roku :shock:

 

To jak tam dziś będzie? Ja obstawiam, ze ktoś będzie prowadził 2:1 :mrgreen:

 

:( pewnie i tak przed ASG nie wróci ,jestem ciekawy czy jakiegos kombo rozgrywajka przygarna? oby sie odnalazł bo wiadomo ze roznie z tym bywa ;// a dzis bedzie 2-1 :mrgreen: ciekawe jak wejda w mecz OCT bo zawsze zaczynaja od -15:P :roll: :wink: i gonia a w miami nie bedzie łatwo :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałem..oglądałem... 8)

Amstaff23, worm_91, nie wiem jak to przewidzieliście ale mieliście rację - jest 2:1 :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dla MIA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałem..oglądałem... 8)

Amstaff23, worm_91, nie wiem jak to przewidzieliście ale mieliście rację - jest 2:1 :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dla MIA :twisted:

walka ,walka ,walka fajny szpil "huśtawka" mogło być do przodu również dla oct:/

 

stawiam wtorek/sroda 2-2 :twisted: 8)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero skończyłem oglądać i wreszcie mogę wejść w ten wątek i czytać internet :)

No i wynik trafiłem bezbłędnie :)

 

Ale to co Wade zrobił przed końcem to dramat, tak piłkę stracić i potem rzut z nieprzygotowanej pozycji, żeby stratę odrobić - to podwórko... Chłop się zagubil strasznie, nie wiecie, czy on z jakaś kontuzja nie gra na przykład??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero skończyłem oglądać i wreszcie mogę wejść w ten wątek i czytać internet :)

No i wynik trafiłem bezbłędnie :)

 

Ale to co Wade zrobił przed końcem to dramat, tak piłkę stracić i potem rzut z nieprzygotowanej pozycji, żeby stratę odrobić - to podwórko... Chłop się zagubil strasznie, nie wiecie, czy on z jakaś kontuzja nie gra na przykład??

 

ja słyszałem o kolanie (niedawno mu jakieś płyny tam ściągali i przez kilka meczy grał lepiej, może teraz jest to samo)

podobno te finały mają największą oglądalność od kilku dobrych lat - chyba fani wygłodniali po lokaucie :)

 

i też liczę na 2-2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero skończyłem oglądać i wreszcie mogę wejść w ten wątek i czytać internet :)

 

 

też tak mam..póki meczu nie obejrzę to nie wchodze do tego wątki ani na strony sportowe by przypadkiem wynik gdzieś mi nie śmignął - oglądanie wtedy traci sens :wink: a że jestem niecierpliwy staram się wszystkie mecze oglądać na żywo bądź raniutko przed pracą :mrgreen:

 

-- 20 cze 2012, o 08:28 --

 

3:1 :twisted:

 

Ładnie się Miami podnieśli po początkowych trudnościach 8) mam tylko nadzieje że Lebron zagra w kolejnym meczu..bo jak nie to OKC szybko wyrówna stan rywalizacji... mimo że ledwo stał na nodze to za trzy w końcówce jeszcze trafił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...