Skocz do zawartości

{Warszawa} Men's day


Fiat126p

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś na After Party :?:

 

A czy nazwa imprezy oznacza, że to impreza tylko dla Panów? :razz:

dosłowne tłumaczenie z ang.: after = tył, z tyłu, tylny :arrow: czyli od d*py, do d*py czyli dupna Party..

lipa Panie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozwolę sobie wytknąć, iż vero najprawdopodobniej chodziło o 'Men's Day', w wolnym tłumaczeniu (a) Dzień Mężczyzn, alternatywnie (B)Dzień Ludzi. Jak widać, żadna z wersji tłumaczenia nie wskazuje bezpośrednio, aby impreza ta miała coś do zaoferowania płci pięknej, także na własne ryzyko, vero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wytknąć, iż vero najprawdopodobniej chodziło o 'Men's Day', w wolnym tłumaczeniu (a) Dzień Mężczyzn, alternatywnie (B)Dzień Ludzi. Jak widać, żadna z wersji tłumaczenia nie wskazuje bezpośrednio, aby impreza ta miała coś do zaoferowania płci pięknej, także na własne ryzyko, vero ;)

 

 

bardzo zgrabnie mnie wyręczyłeś Ogorass, thx :wink:

rozchodzi się o to, że nazwa imprezy "odstrasza", a rozkład jazdy zaprasza :mrgreen::mrgreen: bo skąd niby założenie, że kobitki nie interesują się rozrywkami adrenalinogennymi? byzydura i stereotypy

tak czy inaczej - jeśli czas pozwoli, to zajrzę, mimo, że nie jestem grupą docelową

 

a tymczasem spadam do domu, spać, nie można się zbytnio przepracowywać przed weekendem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś na After Party :?:

 

A czy nazwa imprezy oznacza, że to impreza tylko dla Panów? :razz:

dosłowne tłumaczenie z ang.: after = tył, z tyłu, tylny :arrow: czyli od d*py, do d*py czyli dupna Party..

lipa Panie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozwolę sobie wytknąć, iż vero najprawdopodobniej chodziło o 'Men's Day', w wolnym tłumaczeniu (a) Dzień Mężczyzn, alternatywnie (B)Dzień Ludzi. Jak widać, żadna z wersji tłumaczenia nie wskazuje bezpośrednio, aby impreza ta miała coś do zaoferowania płci pięknej, także na własne ryzyko, vero ;)

 

Pozwolę sobie wytknąć to "niby nic do zaoferowania płci pięknej"

- ja być może się wybiorę, bo choć atrybutów męskich w spodniach nie noszę :wink: część z moich hobby jest "stereotypowo" męska :smile: - i samochody (legitymacja Automobilklubu) i samoloty (legitymacja Aeroklubu). Na lotnisku byłam już dzisiaj, na spotkaniu ze sztabem organizacyjnym imprezy :-) Stoją tam już ultralighty, kolumna Mustangów i stare samochody "dostarczone" przez PZM, a co poniektórzy upalają aż miło (popatrzeć i posłuchać).

Wydaje mi się, że jednak ogólnie będzie nieco pasztetowo-gadżeciarsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Men's Day.

 

Niby dzisiaj było wejście Press & vip only, ale miałem wrażenie że nie tylko...

Na pewno Wam się spodoba bo prawie wszystko kręci się wokół motoryzacji.

Nie wiem jaki tłum napotkacie jutro (dzisiaj były pustki), ale polecam obejrzeć popisy kaskaderskie na motorach - chłopaki naprawdę dają redę!

Oprócz tego trochę gadżeciarni w tym Subarowych smyczy, koszulek, kurtek, czapek itp itd...

Zabierzcie swoje drugie połówki - spodoba im się!

 

 

Dla szukających mocniejszych wrażeń polecam Namiot 18+ / a w szczególności dziewczynę o pseudonimie "Uczennica Marta" :)

 

Reasumując: lans, szpan, gadżeciarnia, ale można przejść się na 2 - 3 godzinny spacer.

 

Na całym lotnisku wypatrzyłem 1 szt STI i 1 szt GT / nie biorące udziału w imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...