Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego outbacka LKS ... z czarnym boxem na dachu i złym świniakiem na tylnej szybie, który również przyjechał obmyć swoje Suburubu na bezdotykowej myjni na Hetmańskiej, ok 15.45 :)

Edytowane przez joanna7f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to gratulacje dla tych co na pudle i pod pudłem :D

 

Junior a ty nie miałeś gdzieś jechać, chyba ci sie spieszyło? :P No i dawaj foty jak pobierałem lekcje od nastolatka :D

Zdążyłem :P

Nie widać Cię na tych fotach, bo coś błyszczącego sobie na głowę założyłeś....... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki śmiszny. :facepalm: :facepalm: :facepalm: Masz zakaz siadania na moim prawym fotelu!!!!!!

 

Gratki PIACHU.

 

THX

Jak by nie ta kara to byś mnie objechał....

Gratki dla Ciebie

Hondy pokonane w upale ...

Evo pokonane...

Tylko ta renówka psuje nastrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów.

Poradzono mi żeby tu poszukać pomocy. Znalazłem Legacy którym jestem zainteresowany pod Lublinem (ok 9 km) Obecny właściciel nie jest zbyt skłonny do rozmów - auto przywiezione na handel mało o nim tak na prawdę wie. Wiem że w serwisie Subaru w Lublinie robią dokładny przegląd, ale tam jest problem z terminami, czy znacie może jakąś dobrą stację diagnostyczną, którą moglibyście polecić?

Od razu zapytam czy można by liczyć na pomoc kogoś doświadczonego z Lublina w oględzinach auta? Widzę że w lublinie jest mocna ekipa... Będę bardzo wdzięczny.

 

(link do ogłoszenia z autem: http://otomoto.pl/subaru-legacy-ladny-egzemplarz-oryginalne-km-C29991800.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów.

Poradzono mi żeby tu poszukać pomocy. Znalazłem Legacy którym jestem zainteresowany pod Lublinem (ok 9 km) Obecny właściciel nie jest zbyt skłonny do rozmów - auto przywiezione na handel mało o nim tak na prawdę wie. Wiem że w serwisie Subaru w Lublinie robią dokładny przegląd, ale tam jest problem z terminami, czy znacie może jakąś dobrą stację diagnostyczną, którą moglibyście polecić?

Od razu zapytam czy można by liczyć na pomoc kogoś doświadczonego z Lublina w oględzinach auta? Widzę że w lublinie jest mocna ekipa... Będę bardzo wdzięczny.

 

(link do ogłoszenia z autem: http://otomoto.pl/su...-C29991800.html )

 

PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek już za dwa dni więc forumowa gawiedź ma 2 dni na ogarnięcie listy chętnych na gokardy, trza iść za ciosem póki sie mogę z chałupy wyrwać :P

 

No to robimy listę :biglol:

 

1. naLeśnik

2. ziarus007

3.......

4.......

5.......

6.......

7.......

8.......

 

cdn. :D

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba się określić czy bierzemy tor na godzinę czy na przejazdy??? To już jutro!!!! Zapisywać się żeby kichy nie było!!! Na razie jest zarezerwowany na przejazdy!!!!

 

1. naLeśnik

2. ziarus007

3. artiLUBLIN

4. tomek_pa (ale na jeden przejazd tylko wpadnę)

5. gforce

6.......

7.......

8.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba się określić czy bierzemy tor na godzinę czy na przejazdy??? To już jutro!!!! Zapisywać się żeby kichy nie było!!! Na razie jest zarezerwowany na przejazdy!!!!

 

Ja tam mogę na godzinę , przynajmniej kolacja będzie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...