Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:D

Pozdrowionka dla kierownika bordowego Legacy kombi na lubelskich numerach LU 3xxxx z dwoma swiniami na tylnej klapie widzianego dziś ok 11 pod sklepem w Tatrzańskiej Jaworzynie na Słowacji :)

 

Widzę że inwigilacja w pełni B):D Nawet na Słowacji się człowiek nie ukryje :) Odpozdrawiam!!!! choć nie zauważyłem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie mój naukowiec puści teraz na dwa dni bo w ostatni weekend sierpnia jadę do Mostu na Grand Prix ciężarówek i KIA Lotos Cup :P

Hej ten Most to w Czechach czy u nas ? :)

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie mój naukowiec puści teraz na dwa dni bo w ostatni weekend sierpnia jadę do Mostu na Grand Prix ciężarówek i KIA Lotos Cup :P

Hej ten Most to w Czechach czy u nas ? :)

 

Czech Truck Prix 2013 Autodromo Most ;) Jedziesz? :) Pokobivujemy naszemu młodemu Malczakowi, zobaczymy jak go Kuba wytrenował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czech Truck Prix 2013 Autodromo Most ;) Jedziesz? :) Pokobivujemy naszemu młodemu Malczakowi, zobaczymy jak go Kuba wytrenował :P

to jest 31.08-1.09 samochodem jedziesz i masz jakies wolne miejsca ? :) możne bym się wybrał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać z kumplami ale się coś ociągają więc może będę jechał sam. Wszystko spontan, bilety na miejscu, nocleg tez trzeba na miejscu no chyba że jeszcze coś sie teraz znajdzie przez internet

no to dawaj jeszcze ze dwie osoby i polecimy moim dieselkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może wyjazd Forumowy skoro tak :D

Bez problemu robimy listę , kto pierwszy ten lepszy :biglol: bo tylko dwa miejsca wolne. Chyba że jak będzie więcej chętnych to na dwa autka :)

Hotel ok 100zł od osoby :)

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KJS Kraśnik?

O właśnie, ktoś się wybiera? Ja na 90% jadę, jakby coś będę miała 2, a może nawet 3 miejsca wolne, tylko basy muszę wyciepać :P:)

Jakby było jedno wolne to czemu nie :P Tylko nie wtedy kiedy Air Show, a gdyby coś to jest u mnie jedno wolne miejsce do Radomia.

 

Czyli na ten moment:

 

I. KJS (Kraśnik: sobota albo niedziela 24-25 sierpnia):

 

1. joanna7f

 

II. Air Show (Radom: sobota albo niedziela 24-25 sierpnia):

 

1. Q-Junior +2

 

III. Truck Prix (Most/Czechy i Czeszki :P 30-31 sierpnia):

 

1. naLeśnik

2. ziarus007

3. Q-Junior (wstępnie na tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic teraz zostało w tym samym czasie ogłosić piwo forumowe w czeskich i cały misterny plan.... ;)

W piątek mogą być Czeskie, w sobotę może być Air Show, a w niedzielę KJS... :idea::mrgreen:

 

%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%8F-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-507723.jpeg

 

Czeskie w piątek, KJS w sobotę, a Air Show w niedzielę ^_^

 

thumb-up.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...