Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla kierownika bordowego Legacy kombi na lubelskich numerach LU 3xxxx z dwoma swiniami na tylnej klapie widzianego dziś ok 11 pod sklepem w Tatrzańskiej Jaworzynie na Słowacji :)

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, nie było całuska na dobranoc :rolleyes:

Niektórzy aż głowę tracili i nie wiedzieli do kogo dzwonić po pomoc :biglol: :biglol:

 

No właśnie, a nie dość, że zostawiłem telefon, żeby sobie podzwoniła i portfel, żeby zdążyła sobie coś kupić, to jeszcze z pretensją to wszystko oddaje... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Agaty, Ppzuko oraz Piacha (sprawa będzie ogarnięta jutro rano, dziękować B) ) i kierownika zielonego OBK LU ...T ze świnką na lusterku zaparkowanego na Staszica o 12.40 :)

Edytowane przez joanna7f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostatni wypad na cartmaxie :)

Było b.dobrze. Pochwaliłbym się 2x drugim miejscem w dwóch pierwszych przejazdach, ale nie mam licki i nie mogę tego udowodnić, bo się nie zapisało:P

 

Powiem Wam, że takie przejazdy jeden za drugim przez 60 min to niezły hardcore. Odbija się to na moim zdrowiu (właściwie plecach) do tej pory :P

 

Pozdrawiam Juniora - dawał radę. fajnie sie za nim jedzie, bo mimo, że się go czasami "bierze" na zakręcie to automatycznie dogania na prostych, więc trzeba było się nieźle naspinać, aby go wyprzedzić a potem odjechać na bezpieczną odległość, bo jak nie, to pokazywał gdzie są opony... :P :P.

 

Fajne filmiki, załapałem się (w sumie ciężko było się nie załapać).

 

może następnym razem, spróbujemy do kasku komuś przyczepić goPro ?

 

Do następnego. Pozdrawiam. Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmiki, załapałem się (w sumie ciężko było się nie załapać).

może następnym razem, spróbujemy do kasku komuś przyczepić goPro ?

 

mocowanie mam ale jak go przykleję to już tam na kasku zostanie a opaska na ten rodzaj kasku nie jest dobra, wymyśliłem coś innego tylko muszę się zabawić w Adama Słodowego, z tym że gokart z kamerką będzie cięższy o jakieś 400 gram i nie wiem czy będą chętni jeździć takim ciężkim sprzętem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Krzesełkową Lożę Szyderców oraz innych Członków Foruma :mrgreen: Niektórym udało się głęboko zaliczyć krzaczki, inni uprawiali plażing and smażing... :facepalm::twisted: Ogólnie jest moc, ale nie w golfach :biglol:

 

Też jestem ciekawa, jak zakończyło się to emocjonujące spotkanie... :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po kolei:

 

1. Waraxe, ta micra znaczy to Ty byłeś ? nigdy nie wiem... :) wypijemy piwo któregoś dnia w takim razie ok ? Tam codziennie takie zebrania na schodach są ? ;) co do focusa to się ładnie upalił...

 

2. Co do RS'a to Talbot trzeci (gratulacje), evo drugie, a mi sie tym razem udało... To w klasie, a w generalce byłem czwarty... lepsza była astra clio i honda

 

evo od Witka z krakowa sklepane, więc cel zrealizowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po kolei:

 

1. Waraxe, ta micra znaczy to Ty byłeś ? nigdy nie wiem... :) wypijemy piwo któregoś dnia w takim razie ok ? Tam codziennie takie zebrania na schodach są ? ;) co do focusa to się ładnie upalił...

 

2. Co do RS'a to Talbot trzeci (gratulacje), evo drugie, a mi sie tym razem udało... To w klasie, a w generalce byłem czwarty... lepsza była astra clio i honda

 

evo od Witka z krakowa sklepane, więc cel zrealizowany :P

Gratulacje za pierwsze więc :)

Przykro w takim razie, ze nie zostałem po dzbanek.

Nie liczyłem nawet na trzecie po zwiedzaniu krzaczorów i rozjechaniu słupka, evo chyba tylko na jedynce jeżdzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...