Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja pewnosc siebie jest momentami oniesmielajaca i potrafi wprowadzac innych w blad :) zazdroszcze Ci tego. Ale zweryfikuj jeszcze raz swoj poglad na temat liczenia przelozen zanim skrytykujesz nieznane Ci zrodla wiedzy ;)

 

Bo ziom 3.54 jest w kolumnie rev czyli revers i jest to przelozenie biegu wstecznego i niespecjalnie interesuje nas mnozenie tego przez samo 1.1 lecz jeszcze przez 3.9. Ale jak mniemam nie interesuje Cie chyb dlugosc wstecznego ;)

Milej lektury ziom i wstrzemiezliwosci w krytyce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Hattorihonza, my takie wyliczanki jesteśmy w stanie po flaszce na ucho robić :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ale nie wcześniej :biglol: :biglol: :biglol:

Mnie to na politechnice tylko pic dobrze nauczyli bo do tej pory nie zapomniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrowię Agatę, koło której autka jakieś poł godziny temu się przetoczyłem na północnych krańcach Lublina wracając z zaprzyjaźnionego browaru :)

dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam :)

a gdzie w mojej okolicy jest jakiś browar? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza czhyba jednak nie rozbierałeś skrzyni z imprezy

 

 

dk ma racje , w skrzyniach imprez są akowe rozwiązania przedni dyfer 3.9 a tylny 3.54

 

 

aaa wisko nie zbiera tego bo w centralnym dyfrze jest 1:1.1 (z tego co pamiętam to na wałkach jest 30 :33 zębów)

 

 

mocno mnie to ciekawiło w jakim celu tak jest , ale nikt nie wytłumaczył mi tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pozdrawiam wszystkich z medalami, pucharami, spotkanych, obmachanych, z gaśnicami, tych co na żużlu, tych głodnych i najedzonych...

 

@Naleśnik - nie jechać tylko zawracać... Plejadkowi pokazałem i zobacz jaki uśmiechnięty :D

 

@Arti - jesteśmy z Tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja gratuluję zwycięzcom i również tym, którzy spróbowali swoich sił po raz pierwszy ;) spotkanych na torze jeszcze raz pozdrawiam i oby więcej było tego typu zabawy... I tu właśnie pytanie: Słyszałem, że "ziemia" pod torem została sprzedana. Ktoś coś słyszał?? Jak to będzie dalej wyglądać?? Gdzie będziemy jeździć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sobie pozdrowię wszystkich których wczoraj spotkałam :) może było trochę mało integracyjnie, bo się dwa blond zmarźlaki do samochodu schowały :D

I pozdrowienia dla kogoś kto przyjechał srebrnym blobem ze złą świnką na lustrze, czarną maską i czarną klapą bagażnika oraz skrzydłem w tym samym kolorze, wokół wozidła kręciła się blondynka.

Agata, pamiętasz może numery? to bym mogła jeszcze wyszczególnić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...