Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Po telefonizacyjnych konsultacjach z jedynym jak na razie zainteresowanym (PWEN) umówiliśmy się z jutro tj. czwartek o 20:00.

Czwartki z Carmaxem zostały na okres wakacji zawieszone wiec luz.

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to niech śmiało wpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą to kiedyś nawet liga forumowa powstała :D o tutaj :icon_arrow:http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/35702-lubelska-forumowa-liga-gokartowa/ , ale jakoś inicjatywa upadła razem ze spotami w różnych fajnych miejscach... <_< nawet spotów drożdżówkowych już nie ma... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to niech śmiało wpada.

 

Spoko tylko ja kartem jeździłem w szkole średniej więc nie wiem czy jeszcze umiem :biglol: może być masakra :yahoo:

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spotów drożdżówkowych już nie ma... :cry:

Bo teraz się zrobiły spoty kawowo-kanapkowe :coffee::drool:

 

Pozdrowienia dla srebrnego gtka na złotych LU ...U który o 16 skręcał z Kraśnickiej pod szpital przy tej właśnie ulicy ;)

 

A jak już tak się rozczulamy nad tym co było, to wypada napomknąć że również wątek spotów sławinkowskich leży odłogiem od pewnego czasu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spotów drożdżówkowych już nie ma... :cry:

Bo teraz się zrobiły spoty kawowo-kanapkowe :coffee::drool:

 

Pozdrowienia dla srebrnego gtka na złotych LU ...U który o 16 skręcał z Kraśnickiej pod szpital przy tej właśnie ulicy ;)

 

A jak już tak się rozczulamy nad tym co było, to wypada napomknąć że również wątek spotów sławinkowskich leży odłogiem od pewnego czasu :rolleyes:

 

No, pewni Userzy pozostają w ukryciu :P

 

Te mapowane WRXy są w pyte ;) A ten gang... idę zmienić pieluchę :D

 

Ten gang jest lepszy... Tytuł obrazka - SPOT SUBARU jakby co.... :facepalm::biglol:

 

tw78.jpg

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Wczoraj jak wróciłem do chałupy po godz 21 (wyszedłem z domu o 7 rano) i powiedziałem nieśmiało o kartach z Artim i PWENem to usłyszałem "was coś chyba łączy, wszędzie razem, ty się koleś pilnuj" :biglol:

 

No nie przesadzaj, na grillu ostatnio nie byłeś.... Po za tym nie będziemy się bawić w leśnych ludków i ganiać gdzieś po krzakach tylko tak ładnie brum brum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...