Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Obrodziło Imprezami. Wszystko dziś pomiędzy 18.30 a 19.00:

 

1. czarna VecImpreza, co się chwaliła, że ma "długie", Uniszowice.

 

2. srebrny GT ze świnią na lusterku, nisko umieszczona tablica rej. z przodu, Armii Krajowej w Orkana.

 

3. turbowanna Drift King-a na Kaczeńcowej.

 

4. granatowy GT skręcający w Wojciechowską.

 

5. czerwony Lanos WRX na puławskich numerach, Nałęczowska.

 

6. granatowy bug WRX Kombi, Sławinkowska.

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla naLeśnika który w blond peruce, okularach i z telefonem przy uchu pomykał Forkiem Smorawińskiego przed 17:00 ;)

Odpozdro, przekażę mu ;)

 

PS: i po co ja ten uchwyt kupowałem do zestawu głośnomówiącego :P Tylko jak ona to zrobiła skoro przed 17 to była ze mną pod Stokrotą :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla F Sports-a, co go tym razem nie widziałem na Chodźki, za to w na tym samym parkingu stał srebrny forek 03-05 ze świniami na obu lusterkach. Domyślam się czyj i też pozdrawiam.

 

I jeszcze pozdrowienia dla omruganego szarego Outbacka LU....V, na Willowej około 14, czarna świnia na lusterku obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiej Nissimprezy :P, znanej(go) też z wczesniejszych postów jako Blue Cadillac :P:D która((y) mnie mało nie przecięła(ął) na pół :P ; zdarzenie na Nałęczowskiej o 17.30;

 

kierownik w bejsbolówce ( twarz niewidoczna, zasłonięta balonem :question: gumy Kaczor Donald :question: )

 

 

 

 

 

.............................................trafiony, zatopiony :yahoo: , zwykle to On zatapia :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Artiego widzianego ok 16 na Jutrzenki, widzę że pacjent chyba żyje ;)

 

Łodpozdrawiam ale to Artiowa na razie nim jeździ.

Niestety mimo wielu operacji i naprawdę ogromnych starań "Doktora" stan pacjenta niestety się jeszcze pogorszył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, WaRaXe, będziesz na dniach w dystrykcie M ?

Będę. W piątek. Godzina mi jeszcze nieznana.

trafiony, zatopiony , zwykle to On zatapia

A gdzieś Ty się schował, koralu drogi?? No jak ja Cię mogłem nie zauważyć? Gdzie to było dokładnie? I czemu, wzorem innego Opla z dnia poprzedniego, nie dostałem światłami po oczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, WaRaXe, będziesz na dniach w dystrykcie M ?

Będę. W piątek. Godzina mi jeszcze nieznana.

Dawaj znać.

trafiony, zatopiony , zwykle to On zatapia

A gdzieś Ty się schował, koralu drogi?? No jak ja Cię mogłem nie zauważyć? Gdzie to było dokładnie? I czemu, wzorem innego Opla z dnia poprzedniego, nie dostałem światłami po oczach?

Ten drugi Opel żyje własnym życiem... Jak chce to włącza światła, jak chce to świeci na boki, jak nie chce to w ogóle nie świeci... :biglol: Miałeś pecha akurat :facepalm:

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...