Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Który z powyższych koniaków woli Zuzia do snu, a który zostanie dla nas?

zwykle VS jej wystarczał, jeszcze się tak nie zna :wink:

 

ale w nagrodę za uśpienie Zuzi (eter odpada :twisted: )

stare skarpetki też?? :)

próbowałem, nie działa

 

 

Po co się tak trudzić? Jeżeli koniaczku wypijemy tyle co mielibyśmy wypić piwa to Zuzia absolutnie nie będzie nam przeszkadzała :mrgreen: Wystarczy dać jej zabawki i zacząć konsumpcję, a potem .........................już nic nie będzie takie same :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak trudzić? Jeżeli koniaczku wypijemy tyle co mielibyśmy wypić piwa to Zuzia absolutnie nie będzie nam przeszkadzała :mrgreen: Wystarczy dać jej zabawki i zacząć konsumpcję, a potem .........................już nic nie będzie takie same :mrgreen::mrgreen:

normalnie patologia, Q-Junior jak ty to przeżyłeś? :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak trudzić? Jeżeli koniaczku wypijemy tyle co mielibyśmy wypić piwa to Zuzia absolutnie nie będzie nam przeszkadzała :mrgreen: Wystarczy dać jej zabawki i zacząć konsumpcję, a potem .........................już nic nie będzie takie same :mrgreen::mrgreen:

normalnie patologia, Q-Junior jak ty to przeżyłeś? :mrgreen::mrgreen::P

 

 

zaraz, zaraz, myślę o jednej butelce piwa :twisted::mrgreen:

 

Q-Junior nie ma taty który w domu usypia (chce) z kolegami dziecko :P .........."uderz w stół, a nożyce się odezwą" :P:mrgreen:

 

No, przynajmniej DAKO61 jeszcze nie zrejterował z dzisiejszego spotkania, zobaczymy czy w imieniu pozostałych "solenizantów" stanie na wysokości zadania :D :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-Junior nie ma taty który w domu usypia (chce) z kolegami dziecko :P .........."uderz w stół, a nożyce się odezwą" :P:mrgreen:

patologia to moje drugie imię :P

 

 

 

dobra, dobra, zza monitora każdy jest mocny "w gębie/palcach?"

 

zamiast stawić sie na jedyne słuszne spotkanie, i to jeszcze w sprawie Twojego (miedzy innymi) samochodu, to zasłaniasz się kobietami?

 

Jak Kadaffi :twisted: :?: (żona-ochrona, córka -terrorystka :mrgreen: ) ; zobacz jak półkownik skończył :twisted: (czego absolutnie nie życzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło. Gratulacje dla DAKO61 i dzioby. Darek podąża we właściwym kierunku, a dzioba w końcu zanabył auto odpowiednie dla jego temperamentu. :D:D

 

Dołączam się do sugestii, że jakieś pępkowe w szerszym gronie by się przydało. :mrgreen: posłuchalibyśmy wrażeń z jazd nowymi nabytkami.

 

 

 

 

 

Tutaj mamy sprawcę całego zamieszania :wink: , coś strasznie cicho siedzi; ciekawe, czy też na "ustnych zapowiedziach się skończy" :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem siła wyższa zmusiła mnie do pozostania w domu. : :cry: ale duszą i sercem jestem z Wami w "Czeskich."

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych na lodowisku w Ułężu. Największym powodzeniem cieszyła się rywalizacja w piruetach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotowiczów - chłopa w sile siedmiu i jednej koleżanki :).

 

Q
Q-Junior

Nie śpijecie już?? No to klaksonik za godzinkę :mrgreen:

 

 

 

"Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje" i .......................jedzie na 11.00 na zaśnieżony tor :mrgreen: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję!

A kto zapłacił za moje piwo? Zapomniałem zupełnie...

Dzwoniłem żeby ciebie zabrać po 22 z miasta, ale jeszcze nie odbierałeś. Chyba zabawa jeszcze trwała... Żałuj!!! Przejechał byś sie super bryką a nie jakimś tam Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...