Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Waraxe, DAKO61, CEZAR71, prosił, prosił i uprosił.

Spotkanie w Czeskich w piętek o 19.

 

będę, pierwszy raz ajaj;)

 

-- Pn lut 13, 2012 10:26 pm --

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy skręcającego z Piłsudskiego przez podwójną ciągłą przed 18-tą :D

 

to ja, pozdrawiam

 

-- Pn lut 13, 2012 10:29 pm --

 

Plejadek ma rację, trzeba się spotkać, bo opony w Imprezkach DAKO61 i dzioby sparcieją....

Cos mi sie wydaje ze z Dakiem i Ewa nasaczylismy na tyle dokladnie aby opony nie sparcialy.

Z przyczyn technicznych na wspolne oblewiny w najblizszym czasie nie moge sie stawic. jutro wybywam z Lublina.

I w gwoli uściślenia to jest auto mojej kobiety a ja go tylko testuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrowienia :) !

 

-- Pn lut 13, 2012 10:35 pm --

 

CEZAR71 napisał(a): ahahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki i chłopcy, Kuba mię prosił o wklejenie:

 

Na śniegu w Moto Park Ułęż

 

W piątek 17. lutego oraz w niedzielę 19. lutego nasz Team wspólnie ze szkołą jazdy DriveArt Kuby Jankowskiego zapraszam na Moto Park Ułęż. Będziemy mogli w bezpieczny sposób zmierzyć sie z zimowymi warunkami panującymi w Moto Parku. Tor udostępniamy Wam na caly dzień a skorzystanie z niego to jedyne 200zł. Będziecie mogli skorzystać z nauki zarówno bezpiecznej jak i sportowej jazdy pod okiem moim i Kuby na bardzo preferencyjnych warunkach. Oczywiście zabieramy tam naszą rajdówke by wspólnie z Wami ćwiczyć jazdę na śliskiej nawierzchni. W zależności od ilości chętnych jest możliwość ustawienia prób czasowych - zmierzymy się? Do zobaczenia w piątek i niedzielę na Moto Park Ułęż od godziny 9:00.

 

Zapisy info@stecmotorsport.pl

 

i jeszcze tel: Mariusz 667 900 900, Kuba 607 664 936, Michał 500 400 760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, odpozdrawim :D

Czy to byl ciemny forek, bo cos takiego widzialem ale tylko okiem zdązylem mrugnąć

 

 

 

 

Tak, mieliśmy taką prędkość :mrgreen: że nie było czasu na wzajemne oglądanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, odpozdrawim :D

Czy to byl ciemny forek, bo cos takiego widzialem ale tylko okiem zdązylem mrugnąć

A ktoś tu miał jechac spokojnie

 

 

 

 

no, prędkość była za.........sta :D , dzioba miał z przodu ze dwa TIR-y, z tyłu, ze dwa, ja skręcałem na Nałęczów; w sumie jakieś.......50km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapy zarezerwowane na piątek na 19. Dla tych, co nie byli: Ceska Pivnica, Grodzka 28, schodkami w dół, druga salka na lewo.

pmlody - dasz radę!

Q - może też dasz radę?

 

 

ja się deklarowałem na obydwa terminy, więc na liście możesz zaznaczyć "obecny" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potem napisałeś:
Z przyczyn technicznych na wspolne oblewiny w najblizszym czasie nie moge sie stawic. jutro wybywam z Lublina.

 

 

 

czytać trzeba ze zrozumieniem :P:mrgreen: ; to napisał dzioba :!:

 

niestety czasami podczas "cytuj" i wycięcia części cytowanego postu znika ramka; miałeś prawo tak to odczytać, ale........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapy zarezerwowane na piątek na 19. Dla tych, co nie byli: Ceska Pivnica, Grodzka 28, schodkami w dół, druga salka na lewo.

pmlody - dasz radę!

Q - może też dasz radę?

 

Łoj dobrze że spojrzałem na forum

Przyjmiecie mnie jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety czasami podczas "cytuj" i wycięcia części cytowanego postu znika ramka; miałeś prawo tak to odczytać, ale........

nic nie "znika", po wycinaniu części cytatów trzeba przejrzeć znaczniki bo przez nieuwagę mogły pójść precz i ewentualnie dodać "z palca" :P

 

otwierasz cytaty tym:

[quote name="forumowicz"]

a zamykasz tym:

 [/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety czasami podczas "cytuj" i wycięcia części cytowanego postu znika ramka; miałeś prawo tak to odczytać, ale........

nic nie "znika", po wycinaniu części cytatów trzeba przejrzeć znaczniki bo przez nieuwagę mogły pójść precz i ewentualnie dodać "z palca" :P

 

otwierasz cytaty tym:

[quote name="forumowicz"]

a zamykasz tym:

 [/quote]

 

 

 

 

oj tam, oj tam; nie siedzę cały czas przed monitorem i nie "dłubię" w kompie jak niektórzy.....

 

co to za angielski :?: :D : code,quote,code,quote; to już morsem łatwiej nadawać :mrgreen:

 

ale na przyszłość będę uważał, czytam ze zrozumieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe uzupełnienie wczorajszego zaproszenia:

 

"W piątek ekipa Driveart wraz z Mariuszem Stecem zaprasza wszystkich chętnych do treningu z większymi prędkościami do Moto Parku Ułęż - cały dzień jazdy 200zł, szkolenie, instruktaż - indywidualnie ustalane w ramach potrzeb :) Mariusz przywozi rajdówkę, my dodatkowo postaramy się zabrać sprzęt do pomiaru czasu. Krążą pogłoski w sieci również o niedzieli - jednak w niedzielę jest RallySprint pamięci Janusza Kuliga na Torze w Lublinie więc pewne priorytety biorą górę i my z Kubą jesteśmy na Torze! Tym bardziej, że to impreza na Torze była pierwszą imprezą w Polsce poświęconą pamięci Janusza. Jesli będą chętni Mariusz może być osiągalny również w niedzielę na Ułężu ale to z nim indywidualnie się trzeba dogadywać.

zapisy na Ułęż - zapraszamy ;) Mariusz 667 900 900, Kuba 607 664 936, Michał 500 400 760

 

W sobotę natomiast tradycyjnie będziecie mogli poćwiczyć i skorzystać z naszych (Driveartowych) porad na Torze Lublin - stawki bez zmian.

 

Niedziela - chyba nikomu nie trzeba powtarzać - TOR LUBLIN - RallySprint pamięci Janusza Kuliga więc OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...