Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

po długiej nieobecności w Lublinie i nie tylko -0 pozdrawiam wszystkich mijanych, machanych itp.

 

pmlody - widze ze to juz oficjanie - wiec gratuluje jeszcze oficjalnie nabytku - chyba jako jeden z pierwszych go widziałem ;)

 

hattorihonza - kiedys widzialem Twojegho forka zaparkowanego na Lubartowskiej koło apteki i serwisów - myślałem, że to bartekfi zjechał z Warszawy - gratuluje nabytku - niech się dobrze sprawuje, w razie czego służe pomocą

 

mój forek nadal żyje - i chyba muszę go odkurzyć po długiej nieobecności na ulicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze zawsze o tych imprezach dowiaduje sie za pozno. nie jestem z lublina i taki bol, teraz w niedziele sa wyscigi na torze tak? ale raczej nie ma mozliwosci sobie pozniej pojezdzic? moje pytanko gdzie w lublinie mozna pojezdzic bezpiecznie pocwiczyc. Kiedys mocno sie zniechecilem jak zobaczylem na torze miliard samochodow. Sa moze jakies treningi organizowane na tym torze czy tylko tak mocno okazjonalnie? Ogolnie kierowca ze mnie zaden dlatego nie potrzebuje duzej publiki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, cieszymy sie, ze szczesliwie wrociles ;)

goOly19, po prostu sledz watek. Co jakis czas sa wejscia na tor w celach szkoleniowych - samemu lub z instruktorem.

 

-- 6 gru 2011, o 18:54 --

 

siekla, cieszymy sie, ze szczesliwie wrociles ;)

goOly19, po prostu sledz watek. Co jakis czas sa wejscia na tor w celach szkoleniowych - samemu lub z instruktorem.

 

-- 6 gru 2011, o 18:55 --

 

sorka, fon zglupial ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla lubelskich forumowiczów. Choć jeden na krakowskich numerach rejestracyjnych, a drugiego to akurat żonę widziałem :)

 

1. Biały Legaś najnowszej generacji, nr rej. KR..., czarna świnka na klapie, o 13.45 na Wallenroda

 

2. Czarny Forek 2.5XT, szanowna małżonka lukciosti, o 14.30 na Bernardyńskiej. Dawno nie widzianego męża Sz.P. kierującej Forkiem też oczywiście pozdrawiam :wink:

 

Dodatkowo pozdrowienia dla dwóch legacy poprzedniej generacji. Oba chyba 2.0D, oba około godziny 13 w okolicach ZUS-u. Jeden kombi na nr rej. WU (i ze znaczkami..STI), drugi sedan, nr rej. WLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hattorihonza - kiedys widzialem Twojegho forka zaparkowanego na Lubartowskiej koło apteki i serwisów - myślałem, że to bartekfi zjechał z Warszawy - gratuluje nabytku - niech się dobrze sprawuje, w razie czego służe pomocą

 

 

Mój forek parkuje tam codziennie. Pracuje w tym sklepiku z częściami.

Dzięki, że dobrze życzysz :D i mam nadzieję, że pomoc nie będzie potrzebna :D

Do zoba na którymś spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżonkę Twą (i Ciebie też) pozdrawiałem parę postów wyżej...

Rzeczywiście, nie zauważyłem ani wpisu ani Ciebie na ulicy. Oczywiście odpozdr.

Łukasz, mnie też to nie cieszy...Jeszcze nie cieszy...

Ja nie cierpię zimy !!! Zwłaszcza teraz kiedy wreszcie jakiś fajny żużel będziemy mieli i sam muszę się szykować do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy śnieg w Lublinie tej zimy!

Upalacie już, forumowicze?? :mrgreen:

Idz ty z takim sniegiem... zobaczyłem tyle co po drodze na parking bo dalej to już czysto... nawet ślisko nie jest...

No fakt, największe skupisko sniegu na parkingu pod pracą, niestety nie mam na niego przepustki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie zauważyłem ani wpisu ani Ciebie na ulicy. Oczywiście odpozdr.

To Ty siedziałeś na fotelu pasażera?? Nie poznałem...

fajny żużel będziemy mieli

Ty się tak nie napalaj na Bombera, Okularnika czy HotScotta, bo się i tak skończy na Jeleniu, Miesiącu i Baranie :mrgreen: Karnet w tym roku też Ci kupić? Niedługo mają być w sprzedaży..

Idz ty z takim sniegiem... zobaczyłem tyle co po drodze na parking bo dalej to już czysto... nawet ślisko nie jest...

Maruda :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się tak nie napalaj na Bombera, Okularnika czy HotScotta, bo się i tak skończy na Jeleniu, Miesiącu i Baranie Karnet w tym roku też Ci kupić? Niedługo mają być w sprzedaży..

Nie napalam się, ale innej opcji składu nie ma !!! Karnecik kupimy a jak.

OD MARCA...a CO MASZ INTERESIK...MOŻE MOTOREK W DOBREJ CENIE POTRZEBUJESZ ALBO CZĘŚCI ))

Muszę zrywkę dokupić bo po ostatnim dzwonie w Bychawie trochę się zniszczyła.

DzikiDzik, pracujesz u Wiśni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...