Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Waraxe, który mnie wczoraj uświadomił, że trzeba być czujnym nie tylko "na winklu", ale na całym Sławinku...

O masz! Dopiero sobie o tym przypomniałem, że...zapomniałem :mrgreen:. No jasne, że pozdrawiam. I bądź już zawsze czujny. Nie tylko w wiadomym miejscu/miejscach, ale i o innych niż zwyczajowe pory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie spotów to proponuję aktywnego spota na Torze przy Zemborzyckiej 12.11.2011 w sobotę.

 

Kuba zarezerwował tor w godz. 10-16 i zaprasza panie i panów na szkolenie z techniki jazdy. Dodatkowo ma być ustawiona ciekawa próba i dla podniesienia adrenaliny mini rally sprint. Za wjazd autem płacimy 100,00 PLN i dodatkowo około 50,00 PLN od osoby za szkolenie. Jeździmy od godz. 10.00 do 16.00. Jeżeli będzie nas powyżej 10 osób możemy zrobić imprezę zamkniętą dla nas i naszych znajomych. Wpisywać się na listę:

 

Szkolenie Tor Zemborzycka sobota 12.11.2011 (10-16)

 

 

1. plejadek (WRX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody może naucz się kopiować listę :P

 

 

Szkolenie Tor Zemborzycka sobota 12.11.2011 (10-16)

 

 

1. plejadek (WRX)

2. naLeśnik czarne kąbi (jak mię Zuzia puści)

3. pmlody z zona w sensie zona jezdzi forkiem a maz marznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zakupił w ostatnim czasie srebrnego WRXa Buga?? ze świnią na lusterku?? bo dzisiaj na Kraśnickiej mnie mijał, niestety na rejestrację nie zwróciłem uwagi.

Podłączam się! O 14.40 mijałem go na Głównej, strzeliłem nawet światłami, kierownik chyba zauważył. Ale z tego co widziałem to numery ma lubelskie, ale bez literek. Czyli minimum od 2006 roku musi się tu u nas poruszać.

a jutro nic?

Ja na tak! A Agata poza domem? A jeszcze Cezarego bym zaprosił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zakupił w ostatnim czasie srebrnego WRXa Buga?? ze świnią na lusterku?? bo dzisiaj na Kraśnickiej mnie mijał, niestety na rejestrację nie zwróciłem uwagi.

Podłączam się! O 14.40 mijałem go na Głównej, strzeliłem nawet światłami, kierownik chyba zauważył. Ale z tego co widziałem to numery ma lubelskie, ale bez literek. Czyli minimum od 2006 roku musi się tu u nas poruszać.

a jutro nic?

Ja na tak! A Agata poza domem? A jeszcze Cezarego bym zaprosił...

 

Może poKfiatkowy? -> viewtopic.php?f=15&t=144928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...