Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W takim razie i ja się dopisze bo spociszon jak nic by się przydał. A jeszcze jak by troszkę śniegiem sypneło (bo okazji nie miałem spróbować legasia) to by całkiem genialnie było. Pozdrawiam brać Lubelską i do zobaczenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, muszę sobie jakieś powiadomienia podkleić do tego wątku bo ostatnio zapominam odpalić forum a tu takie rzeczy mnie omijają :wink:

Jeśli ktoś sie chce spocić w Kazimierzu to w weekendy siedzę w Kaziku od rana do nocy bo Unia Europejska mnie szkoli :cool:

 

PS: ktoś może zna lubelskiego granatowego WRX kombi ze świniami na lusterkach bo mi koleś nie odmachuje i mnie to drażni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja tym granatowym się bujam z warszawskimi blachami i wiem po co mam ta świnkę:P Jeśli nie odmachałem to baaaadrzo przepraszam ale naradzie patrze na dziury w drogach żeby felg nie połamać. Co do niedzieli jak najbardziej sie spotkam. Pasuje mi popołudnie czyli 18?? Tylko gdzie?? Proponujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wiemy :mrgreen:

Co do spota. Godzina jak dla mnie ok, pmlody, ma chyba największe doświadczenie spotowe to niech zaproponuje miejsce :mrgreen: . Ja potwierdze obecność jutro popołudniu bo szykuje mi sie wyjazd i jeszcze nie wiem czy jade czy nie.

PS. patsiw, Czy ty przypadkiem dzisiaj nie szukałeś hamulców do WRX'a...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziecie spotować przynajmniej do godz 20 to się zjawię :wink:

Co do miejsca to jest tyle krytych parkingów, np. ten pod Lerła Merlę w nowym Olimpie, jest też Plaza, Gala, Leclerc itp.

A jak ktoś ma potrzebę chodzenia ślizgiem to duże odkryte parkingi są przy Makro, Leclerc na Turystycznej czy Obi na Orkana.

 

Mi najbliżej do Leclerc na Zana albo do Obi jakby co :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod makro nie polatasz bo sa gigantyczne gory sniegu na parkingu i miejsca jest niewiele... ale to moge potwierdzic bo sie wlasnie wybieram do makro... :)

a miejscowka to jak panowie sobie wybierzecie, ja zmotoryzowany to wszedzie podjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: ktoś może zna lubelskiego granatowego WRX kombi ze świniami na lusterkach bo mi koleś nie odmachuje i mnie to drażni

 

Nie odmachuje i nie odpozdrawia :razz: :

 

Forum: Forum Subaru Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:33 pm Temat: Pozdrawiamy sie :)

Pozdro dla granatowego Buga kombi o numerze WPI....ze świnką na lustrze, dziś o godz. 20 na stacji BP na Solidarności w Lublinie

 

Chyba, że o innym mówimy, a ten WPI był na gościnnych występach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kupil auto od forumowicza i nawet nie wie dlaczego ma te świniacze na lustrach

 

Miałem podobną akcję kilka miesięcy temu. Do naszej firmy zajechał oświniaczony OBK na poznańskich numerach. Ja do gościa, że widzę, że auto oświniaczone to dam dodatkowy rabat. Następuje niezręczna cisza, z miny pana widzę, że robi się niewesoło. W końcu słyszę: "Ale o co chodzi?" Spokojnie tłumaczę. A pan mówi: "No właśnie od czasu do czasu machają do mnie lub migają światłami jacyś ludzie."

 

Na szczęście kolega z WRX-a tylko roztargniony.

 

Rozumiem, że spotkanie o 18.00 w niedzielę, ustalcie miejce, to jak dam radę wpadnę i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozdrowień na mieście to bardzo przepraszam poraz kolejny, ogólnie jestem zakręcony i czasem nie wiedze:) Co do spotkania to wkońcu gdzie sie spotykamy?? Przy Lidlu??

 

[ Dodano: Nie Mar 07, 2010 11:03 am ]

Panowie bo nie będzie mnie już na forum. Jakby ktoś łaskawie napisał mi gdzie się widzimy i o której na numer 782661031 będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...