Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie :)

 

Potrzebuję pomocy przy oględzinach autka z Lubartowa.

 

Nie stety nie jest to Subarynka lecz Clio 2.0 16v sport, czy ktoś z kolegów miałby chwilkę by podjechać i rzucić okiem na to cudo techniki. Nie chcę jechać przez całą Polskę na darmo. Oczywiście autko dodatkowe ( Imprezka zostaje :D )

 

http://olx.pl/oferta/renault-clio-sport-2-0-16v-172km-2002r-CID5-ID534Cr.html#ff903d93de

 

Za poświęcony czas i paliwko kasę zwrócę

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziany:

Niebieski hawk który walnął mi po oczach elektrownia na masce na drodze równoległej do dwupasu w elizówce

Czarny foryś na spółdzielczości z pół godziny temu

TOMA któremu jeszcze raz dziękuje za to że wygospodarował dla mnie chwilkę :)

Srebrny foryś 07 z warsiawy który parkuje na Kalinowszczyźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Q-Juniora, którego widziałem dziś o chyba godzinie 14stej. Ale gdzie to było i z kim był - na razie nie mogę sobie przypomnieć...

Równanie z trzema niewiadomymi...  :o  :biglol:

 

 

 

 

Forumowa mobilizacja  B)  :D

 

KJS pod patronatem WORD Lublin

2-ga Runda Pucharu ZO PZM w KJS

 

KJS organizowany jest w oparciu o Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem PZM na rok 2014, uzupełniony niniejszym Regulaminem Uzupełniającym. KJS odbędzie się w dnia 9 listopada 2014 roku. Bazą KJS będzie ODTJ w Lublinie przy ul. Grygowej 32 . Tam odbędzie się odbiór administracyjny, Badanie Kontrolne oraz odprawa załóg. 

Zakończenie imprezy odbędzie się w siedzibie Automobilklubu Lubelskiego (Północna 22a)

 

Więcej info: 

http://www.automobilklub-lubelski.pl/news.php

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym KJS i wydaje mi się tradycyjnie impreza z racji tego że organizuję ją AK Lubelski okaże się wielką porażką.

Większość, ba wszystkie próby to pachołkolandia, żadnego zapoznania z trasą żeby zrobić notatki, żadnych informacji wcześniej gdzie będą próby czy jakieś mapki prób chociaż. Jedna wielka żenada i tyle. Pojedziemy, zobaczymy. ;)


I tak na marginesie można już jechać KJS na LPG, zapis o zakazie zniknął w 2013 roku  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STILU, jakieś nowe wieści ?

Som. pogadamy przy okazji.

 

DK się jeszcze lepiej dowiedz o to LPG bo wiesz że nasz okręg ma swoje pojebane zasady ;) generalnie w regulaminie nie ma o tym słowa, jak masz legal instalację, "ważną" butle to wg ogólnych zasad nie ma problemu, ale tu jest Lublin tu się nie buduje torów dla aut tylko sprzedaje pod mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i jednocześnie witam subarowiczów z Lublina, a może wyjawicie mi czemu tak Was dużo w tym mieście, tam jakaś wylęgarnia subaru jest czy co?? A po za tym bardzo dużo macie na sprzedaż ładnych autek

 

Nie daj się zwieść, to tylko tak z wierzchu fajnie wygląda. Większość tych Subaraków to szroty powiązane na trytytki i serwisowane w stodołach u panów Jasiów coby było taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozdrawiam i jednocześnie witam subarowiczów z Lublina, a może wyjawicie mi czemu tak Was dużo w tym mieście, tam jakaś wylęgarnia subaru jest czy co?? A po za tym bardzo dużo macie na sprzedaż ładnych autek

Nie daj się zwieść, to tylko tak z wierzchu fajnie wygląda. Większość tych Subaraków to szroty powiązane na trytytki i serwisowane w stodołach u panów Jasiów coby było taniej.

Stodołach powiadasz...

Edytowane przez piacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...