Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy miałoby to być bo ja nie uczestniczę w takich świętach. Prawdę mówiąc do niedawna byłem przekonany że Halloween to nasze Andrzejki :facepalm::biglol:

 

No jak kiedy , helloween jest w nocy 31 pażdziernika :), a andrzejki to koniec listopada :yahoo:

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki przepraszam, że wbijam tak w temat ale mam problem z moim FORKIEM, zaczeło coś cykać w silniku- zawory, szklanki.

I tu rodzi sie moje pytanie gdzie się udać ASO a może jest ktoś w LUBLINIE kto ogarnia SUBARU równie dobrze. Wiem że jest to forum SIP więc jakieś podpowiedzi mile widziane na PW.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- plejadka, który zniknął w czeluściach budynky, gdy bezceremonialnie przejechałem dziś około 11 przez plac BKlandu :)

- PWENa, którego z kolei wystraszyłem długimi z Nissana Kaszkaja (o 12 na Zbożowej) i aż zaczął sprawdzać czy ma włączone światła mijania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki przepraszam, że wbijam tak w temat ale mam problem z moim FORKIEM, zaczeło coś cykać w silniku- zawory, szklanki.

I tu rodzi sie moje pytanie gdzie się udać ASO a może jest ktoś w LUBLINIE kto ogarnia SUBARU równie dobrze. Wiem że jest to forum SIP więc jakieś podpowiedzi mile widziane na PW.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

ASO nie gryzie ;)

Mi dzisiaj w Forku przeprowadzili naprawę rozrusznika w kilka godzin, tego samego dnia odebrałem autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki przepraszam, że wbijam tak w temat ale mam problem z moim FORKIEM, zaczeło coś cykać w silniku- zawory, szklanki.

I tu rodzi sie moje pytanie gdzie się udać ASO a może jest ktoś w LUBLINIE kto ogarnia SUBARU równie dobrze. Wiem że jest to forum SIP więc jakieś podpowiedzi mile widziane na PW.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

ASO nie gryzie ;)

Mi dzisiaj w Forku przeprowadzili naprawę rozrusznika w kilka godzin, tego samego dnia odebrałem autko ;)

To że nie gryzie to wiem bo już korzystałam z ich usług i byłem zadowolony ale lubie się zorientować w temacie czy może jest jakąś alternatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie za wielu chętnych bo może w piątek rano lecą zapalić świczkę :) Za to na Cartmaxie będą jakieś zniżki helołinowe, 10 min po 15 zł :)

 

to cartmax trzeba jechac ? :) bedzie helloweenowa jazda :yahoo: więc kto chętny to pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- plejadka, który zniknął w czeluściach budynky, gdy bezceremonialnie przejechałem dziś około 11 przez plac BKlandu :)

 

Przejeżdżałeś prez plac Bruklandu, widziałeś mnie i nawet nie wstąpiłeś ...... :toobad: .... wobec powyższego będę zmuszony zastosować stałą taryfę dla osób przejeżdzających przez nasz plac: 2 piwa Guinness. :drool:

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX za którym, trochę postałem na Skłodowskiej wczoraj ok. 15.00. Przy okazji skontroluj swoje stopy bo palą się te na spoilerach i włącza się przeciwmgielne zamiast tych właściwych w lampach. :facepalm:

Edytowane przez plejadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- plejadka, który zniknął w czeluściach budynky, gdy bezceremonialnie przejechałem dziś około 11 przez plac BKlandu :)

- PWENa, którego z kolei wystraszyłem długimi z Nissana Kaszkaja (o 12 na Zbożowej) i aż zaczął sprawdzać czy ma włączone światła mijania :)

no nie da się ukryć, że paniki mi narobiłeś, a ja taki poukładany... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...