Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX za którym, trochę postałem na Skłodowskiej wczoraj ok. 15.00. Przy okazji skontroluj swoje stopy bo palą się te na spoilerach i włącza się przeciwmgielne zamiast tych właściwych w lampach. :facepalm:

 

Też pozdrawiam, od wczoraj wiem że nie mam jednego stopu a tu ciekawych rzeczy się dowiaduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałeś prez plac Bruklandu, widziałeś mnie i nawet nie wstąpiłeś ...... .... wobec powyższego będę zmuszony zastosować stałą taryfę dla osób przejeżdzających przez nasz plac: 2 piwa Guinness.

Nie jechałem sam, do tego cały zawalony kwiatami, wiązankami i zniczami. Ty też nie sam, ale z pracownikiem, do tego wchodziłeś do budynku. Zobaczyłem jedynie gustowną, szarą marynarkę :). No i ja w pracy nie przeszkadzam, więc cichaczem przejechałem, do zbrodni się przyznałem, proszę o niższy wymiar kary :). Jedna Perła zamiast 2 Guinnessów? :D

 

I kolejny do kolekcji, upolowany i omrugany z Kaszkaja - PWEN, dziś o 18 na Zapolskiej. I też mi się wydaje, a pamięć do twarzy mam, że Ciebie w Bravo widuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałeś prez plac Bruklandu, widziałeś mnie i nawet nie wstąpiłeś ...... .... wobec powyższego będę zmuszony zastosować stałą taryfę dla osób przejeżdzających przez nasz plac: 2 piwa Guinness.

Nie jechałem sam, do tego cały zawalony kwiatami, wiązankami i zniczami. Ty też nie sam, ale z pracownikiem, do tego wchodziłeś do budynku. Zobaczyłem jedynie gustowną, szarą marynarkę :). No i ja w pracy nie przeszkadzam, więc cichaczem przejechałem, do zbrodni się przyznałem, proszę o niższy wymiar kary :). Jedna Perła zamiast 2 Guinnessów? :D

 

I kolejny do kolekcji, upolowany i omrugany z Kaszkaja - PWEN, dziś o 18 na Zapolskiej. I też mi się wydaje, a pamięć do twarzy mam, że Ciebie w Bravo widuję :P

no zgadza się, ja albo strucelkiem z czarną maską, albo policyjnym bravo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh naLeśnik, naLeśnik....

 

nie wiem czy te zimówki Ci jakoś pomogą... :evil::question:

 

Jak obejrzałem (na fejsie) Twoją videorelację z ostatnigo driveartu to do dzisiaj mam zagwozdkę :cry: ....; tyle czasu miałeś żeby wyprzedzić (objechać, zajechać) jakieś takie małe białe coś (KIA), a Ty zamiast naciskać, podjeżdżć, próbować, nawet ściemniać, "być jak bullterier, jak Tomy Lee Jones", pojechałeś...........na skróty, po prostej :facepalm::pstryk: ...... W F1 dostałbyś przejazd przez pitstop i wtedy dopiero byłyby nici z dobrego przejazu :toobad: ;

A podobno jeszcze uwolniłeś wydech (cirka 15 kucy więcej), to gdzie ta moc? :blink: została chyba po złej stronie...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa konfiguracja?? Ja tamtej jeszcze sie nie nauczyłem a ci już nową ustawiają :P

 

to trzeba będzie się uczyć nowej :biglol: wstępnie tor zarezerwowałem na 21 w środę

 

To robimy listę

 

1. ziarus007

2.................

3.................

4.................

5.................

6.................

7.................

 

Dopisywać się nie spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...