Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja siódemka bez zmian. Kurcze pomimo poprawy o ponad 0.6 sekundy, Ziarus mnie wyprzedził :-( Gratki ;-)

Ziaruś wsiadł do normalnego karta i od razu czas lepszy, ta trójka na którą się z nim zamieniłem to faktycznie padaczka była. Cały czas trzeba było z nią walczyć żeby jako tako jechała, oponki nie trzymały a na wyjściu z zakrętu (w który z trudem można było wejść bo cały czas dostawałem od kogoś strzała w tył :facepalm: ) po wciśnięciu gazu jechał jakby wolniej. O mały włos wyprzedziłby mnie Piacho w korkotrampkach :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaruś wsiadł do normalnego karta i od razu czas lepszy

A już myślałem że nie potrafię jeżdzić :biglol: ale te sliki w tych kartach to słabo jakoś na zakretach kleją , następnym razem zażądam miękiej mieszanki gumy na pit-stopie no i regulacji docisku tylnej osi :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siódemka bez zmian. Kurcze pomimo poprawy o ponad 0.6 sekundy, Ziarus mnie wyprzedził :-( Gratki ;-)

Ziaruś wsiadł do normalnego karta i od razu czas lepszy, ta trójka na którą się z nim zamieniłem to faktycznie padaczka była. Cały czas trzeba było z nią walczyć żeby jako tako jechała, oponki nie trzymały a na wyjściu z zakrętu (w który z trudem można było wejść bo cały czas dostawałem od kogoś strzała w tył :facepalm: ) po wciśnięciu gazu jechał jakby wolniej. O mały włos wyprzedziłby mnie Piacho w korkotrampkach :biglol:

 

Bo ja z carlingu wracałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black. Devil znow w Lublinie. Gratulacje dla nowego wlkasciciela

 

 

that's right powrócił.. :angry: miałem przyjemność towarzyszyć nowemu władcy czarnego podczas dzisiejszej wyprawy i na chwilę dosiąść bestie- robi piorunujące wrażenie.......

post-5923-0-35034700-1374268345_thumb.jpg

post-5923-0-29631600-1374268474_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black. Devil znow w Lublinie. Gratulacje dla nowego wlkasciciela

 

 

that's right powrócił.. :angry: miałem przyjemność towarzyszyć nowemu władcy czarnego podczas dzisiejszej wyprawy i na chwilę dosiąść bestie- robi piorunujące wrażenie.......

Za ile udało się kupić jeśli można wiedzieć. Muszę powiedzieć pierwszemu właścicielowi, żeby się nie zdziwił jak zobaczy swój były wózek znów w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black. Devil znow w Lublinie. Gratulacje dla nowego wlkasciciela

 

 

that's right powrócił.. :angry: miałem przyjemność towarzyszyć nowemu władcy czarnego podczas dzisiejszej wyprawy i na chwilę dosiąść bestie- robi piorunujące wrażenie.......

Za ile udało się kupić jeśli można wiedzieć. Muszę powiedzieć pierwszemu właścicielowi, żeby się nie zdziwił jak zobaczy swój były wózek znów w Lublinie.

 

Pierwszy już wie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black. Devil znow w Lublinie. Gratulacje dla nowego wlkasciciela

 

 

that's right powrócił.. :angry: miałem przyjemność towarzyszyć nowemu władcy czarnego podczas dzisiejszej wyprawy i na chwilę dosiąść bestie- robi piorunujące wrażenie.......

Za ile udało się kupić jeśli można wiedzieć. Muszę powiedzieć pierwszemu właścicielowi, żeby się nie zdziwił jak zobaczy swój były wózek znów w Lublinie.

 

Pierwszy już wie B)

ahhhahaha ;)

 

Black. Devil znow w Lublinie. Gratulacje dla nowego wlkasciciela

 

 

that's right powrócił.. :angry: miałem przyjemność towarzyszyć nowemu władcy czarnego podczas dzisiejszej wyprawy i na chwilę dosiąść bestie- robi piorunujące wrażenie.......

wycieczka udana ;) fajny sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naLeśnik, zostawiam to bez komentarza, bo nie wiem co napisać aby dobrą szpilę wbić...

 

@Toma52, no, nie chciałem psuć zabawy :] znudziły mi się gokarty po tym jak na ostatnich zawodach ustanowiłem swój rekord, tj. startowałem z 2 pola i zajechałem na (przed)ostatnim... to jest wyczyn na torze kartingowym gdzie ciężko się wyprzedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mnie wyprzedzili... tylko przed samą metą udało mi się ominąć jednego zawodnika, który wpadł w bandę bo walczył z innym... tak z jazdy nie byłem w stanie nikogo wyprzedzić, tj. zablokować, bo każdy mnie i tak wyprzedzał...

gokart też miałem kiepski, taki nie do jazdy, dojeżdżali mnie wszyscy po kolei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Przepraszam, że tak się wtrącam w słowo (widzę, że rozmowa na temat gokartów)

Jako, że jestem nowy, chętnie bym wpadł do Was na spot.

Ostatnim razem widziałem Was przy okazji LKN jeszcze pod Olimpem.

 

Jak to się odbywa teraz ?

 

Pozdrawiam,

Tomek.

 

PS.

I witam wszystkich z Lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. W temacie kartów. Trza by się organizować. Propozycja czwartek 21:00. Drugie sprawa jest taka że musimy się określić czy tak jak ostatnio czy może wynajmiemy tor na całą godzinę, koszt to 500 zł. Dodatkowo 3 pizze gratis no i można wtedy pośmigać do bólu. Jeśli zbierzemy 8 osób wychodzi po 62,5 zł. Przy większej liczbie cena spada :)

 

Lista:

1. ArtiLUBLIN

2.

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. W temacie kartów. Trza by się organizować. Propozycja czwartek 21:00. Drugie sprawa jest taka że musimy się określić czy tak jak ostatnio czy może wynajmiemy tor na całą godzinę, koszt to 500 zł. Dodatkowo 3 pizze gratis no i można wtedy pośmigać do bólu. Jeśli zbierzemy 8 osób wychodzi po 62,5 zł. Przy większej liczbie cena spada :)

 

Lista:

1. ArtiLUBLIN

2. naLeśnik

3.

4.

5.

 

ja nie wiem czy godzinę wytrzymam, trzaby się podzielić żeby jeździć co drugi przejazd, czyli przyjechać w kilkanaście osób i seniorzy (czyli ja) mogliby odetchnąć B) Ja mogę jeść pizze :drool: i robić foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to witamy kolejnego forumowicza ;)

 

dziękuję :)

 

Śledź forum to wszystko tu wyczytasz, jak chodzi o LKN to teraz są na globusie...

 

LKN że na Globusie, to wiem, bo w sumie jestem dosyć często swoim drugim autem.

 

 

Jutro pewnie na torze będziemy się widzieć jak znam życie, także zapraszamy...

 

tak z grubej rury od razu :P

 

chyba wole się pokazać z najlepszej strony czyli na gokartach:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...