Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiejszego wieczorka dla Ziarusa007 co sobie sklecal z Willowej w Poligonowa :)

 

Pozdrowionka pozdrowionka, no oczywiście dla wszystkich, :) jakoś nie mogę pierwszy nikogo dostrzec :) chyba za bardzo skupiony na drodze jestem :biglol:

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego wieczorka dla Ziarusa007 co sobie sklecal z Willowej w Poligonowa :)

 

Pozdrowionka pozdrowionka, no oczywiście dla wszystkich, :) jakoś nie mogę pierwszy nikogo dostrzec :) chyba za bardzo skupiony na drodze jestem :biglol:

Tym razem bylam inkoguto i na dodatek 2 wozy z tylu wiec i tak trudno by bylo mnie wypatrzec :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj,

dla kierowniczki srebrnej imprezy z czarna świnią na lusterku o 19 30 na zana (światła pod media)ja machałem ,a pani zrobila minę jakby ufo lądowało :D

Drugie dla kierownika granatowego outbacka ze swinia na klapie w jednej z bocznych kunickiego(jednokierunkowa)

no i z dzisiaj, kierownika niebieskiej imprezy na diamentowej przy wjeździe do galeri po godz 20:)

pozdrawiam!

Edytowane przez czaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robimy spot piwny dzisiaj o 19 w czeskich ;)

Lista:

1. Harakiri cośtam

2. TOMA52

3. ....

4. ....

 

Rezerwacja będzie za chwilę na nazwisko Karski.

Stolik po schodkach na górę, przy oknie, z opcją na dworze jak się zwolni.

Edytowane przez TOMA52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robimy spot piwny dzisiaj o 19 w czeskich ;)

Lista:

1. Harakiri cośtam

2. TOMA52

3. ....

4. ....

 

Rezerwacja będzie za chwilę na nazwisko Karski.

Stolik po schodkach na górę, przy oknie, z opcją na dworze jak się zwolni.

Słyszałem też dzisiaj gdzieś jadąc że "loża szyderców" ma się pojawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki białej Imprezy Lanos STI, dzisiaj na Al. Solidarności, około 19.30; ładne....., nie tylko Subaru :D

 

krótka historia: "najpierw był szybki start spod świateł, potem chwila dobrego tempa i ......chyba rzut oka w lusterko wsteczne - a tam....prawie :D policja w nieoznakowanym siedzi na ogonie :biglol: ; szybkie hamowanie i sprawdzenie czy będą migać niebieskimi lamkami czy nie :wub: , a tu okazuje się, że wymieniliśmy uśmiechy :yahoo: " koniec historii.

 

Za chwilę jeszcze na skrzyżowaniu z Ducha i Sikorskiego stał ciemny/grafitowy Forek, ale bez forumowych świnek, też pozdrawiam ( na wszelki wypadek)

 

 

Przez rok jeżdziłem incognito, ale chyba czas na zmianę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki białej Imprezy Lanos STI, dzisiaj na Al. Solidarności, około 19.30; ładne....., nie tylko Subaru

Auto często widywane w okolicach zagłębia medycznego - Chodźki, Hirszfelda, Jaczewskiego. Młoda dama za kierownicą, a na tylnej szybie adres www człowieka, który handluje gratami do Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...