Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

w niedzielę wszystkie Subaraki hurtem polegną :]

 

 

 

ulz9265.jpg

 

 

:biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

:mrgreen:

 

Reszta filmików z wczoraj:

 

- i pod koniec pięknym bokiem, w ukrytej kamerze, pojawił się naLeśnik B):mrgreen: dłużej bym Cię pośledziła, ale mię się bakteria w telefonie wykończyła... :facepalm:

 

Dzisiejsze zdjęcia/filmiki pojawią się niewiadomo kiedy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę wszystkie Subaraki hurtem polegną :]

 

 

 

ulz9265.jpg

 

 

:biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

Tak się kończy soft z mikrofalówki... :biglol:

Bo wszystko by się lepiej skoczyło jakby soft był z tostera :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fotoszopka, nie dajcie się nabrać... tak naprawdę to ja wciągałem te Subaru na śnieg, aby mogło sobie trochę poszusować...

 

soft już prawie zaktualizowany, jeszcze tylko czekam na prognozę nasłonecznienia, aby w zacienionych fragmentach toru uruchomić właściwego plugina...

 

ps. naLeśnik, mogę wrzucić zdjęcie na fajsbuka? wrzucisz je na flickr? czy gdzieś tam czy ładować do swojej galerii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże gratulacje dla zwycięzców dzisiejszego RS'a :) Fajnie było się też spotkać i pośmiać bo zabawa była przednia.... chociaż dla mnie do momentu ostatniej próby... potem uśmiech mi zjechał z twarzy :wacko:

 

Dzięki Arti za transport, wielkie dzięki. Dziękuję też wszystkim co proponowali pomoc i nie zostawili mnie samego bez biegów... To się ceni ! :)

 

Piachu... wziąłem Ci wazon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arti za transport, wielkie dzięki. Dziękuję też wszystkim co proponowali pomoc i nie zostawili mnie samego bez biegów... To się ceni ! :)

 

Oczywista oczywistość, razem na Tor wjeżdżamy i razem z niego wyjeżdżamy :)

 

PS: pozdro dla Torowiczów i graty dla Artiego, Spalacz wgrał nie ten patch co trzeba albo mu wszystkie usługi w serwerze nie wstały. No albo DiKej go z korony zagłuszał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych na torze i gratulacje dla Artiego za zwycięstwo w dzisiejszym RS-ie, dla Spalacza za triumf w całym cyklu.

 

PWEN trzymaj się.

 

naLeśnik pozdrów małżonkę za to, że puściła cię na RS-a i gratki za niezłe przejazdy szczególnie 3 ostatnie próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany do tablicy.

Dziękuje za gratki, jakoś dałem rade. Dziękuje za konkurencje ale przede wszystkim za dobrą zabawę.

Gratulację dla Spalacza za cały cykl.

I nie śmiejcie się już ze Spalacza, każdemu się czasem windows zawiesza ;) a tak poważnie to cieszmy się że ma auto jakie ma, nie ukrywajmy "słabsze" od naszych a i tak nas klepie, dużo trenuje i to daje efekty, jak zmieni auto na coś mocniejszego bez playstation to nie będzie nam już tak śmiesznie ;)

 

Panowie pora wyfrunąć z gniazda, zbieramy siły i ruszamy na Biłgoraj i Białą, kalendarz imprez na dole tej strony:

http://automobilklubbilgorajski.pl/news.php?readmore=267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ;)

gratulacje dla Artiego! coś za szybko jeździsz jak na taki mały przebieg w STI :]

gratulacje dla Plejadka za ostatnie przejazdy... gdybyś nie zawalił tego początkowego nawrotu to byś ostudził moje zapędy co do wyprzedzanie Artiego ;) wtedy cieszyłbym się z trzeciego miejsca...

 

ps. wiedzieliście, że tam gdzie stało Uno to był rozlany olej? ja tam na zapoznaniu bardzo się ślizgałem, zupełnie nie wiedziałem dlaczego, podczas jazd pomiarowych już starałem się omijać ten trefny fragment, hamowałem wcześniej, uciekałem do wewnętrznej...

 

ps2. no, muszę przeskanować system jakimś antywirusem, co właśnie ten DiKej jest zastanawiający, przyjechał i nie startował, oglądał wszystko z góry, w telefonie coś tam klikał, a ja dziwnym trafem nawrotu nie mogłem zrobić, zakręt przestrzeliłem...

 

ps3. załączam terminarz imprez, bo już parę osób się pytało...

post-10423-0-37771800-1363550705_thumb.jpg

Edytowane przez SpalaczBenzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pora wyfrunąć z gniazda, zbieramy siły i ruszamy na Biłgoraj i Białą, kalendarz imprez na dole tej strony:

http://automobilklub...hp?readmore=267

Gdzie będziecie jeździć po jakiś wichurach, lepiej tutaj hałasujcie ile wlezie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pora wyfrunąć z gniazda, zbieramy siły i ruszamy na Biłgoraj i Białą, kalendarz imprez na dole tej strony:

http://automobilklub...hp?readmore=267

Gdzie będziecie jeździć po jakiś wichurach, lepiej tutaj hałasujcie ile wlezie!!!

Tutaj to oczywista oczywistość, ale nie zaszkodzi też trochę urozmaicenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...