Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

my to takie pierdoły bardziej.... trudniejsze sporty nie dla nas... zresztą my nienormalni... :oops:

 

maszynu nie podładowana jeszcze... ale już za chwilę już za momencik... zapowiadają mroźną niedzielę... :)

 

Te... HH... where are you ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo @@Mikad, dawno Cię nie widziałam... ;) z klubów to teraz Cream https://www.facebook.com/creamlublin?ref=stream jest dosyć często odwiedzany ;) na żarcie to tak jak już było mowione - do wyboru do koloru restauracji na starym mieście, domowe jedzenie w miare normalnej cenie - Pyzata Chata na deptaku, ewentualnie na Chopina znajdziesz tez kuchnie hinduska :D

 

A co do spota, dzisiaj? Czeskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMA52, zaraz Ci powiedzą, że nie Czarcia Łapa tylko La Cuccina Angelica po wielkiej metamorfozie :biglol: . A nic się właściwie nie zmieniło i tam jest tak jak było kiedyś. Mikad, dawaj znać jak będziesz w Lublinie i miałbyś ochotę poznać lubelską brać forumową :P , możnaby się umówić na Placu Zamkowym (łatwo trafić), a później pójść i coś zjeść.

 

To podejście II do tradycyjnego spotu w Czeskich dzisiaj: :D

 

1. Q-Junior

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HH pewnie poszedł zbierać złom
HH pomimo braku pracy jeszcze zlomu nie zbiera...narazie wyprzedaje butelki po piwie ktore się uzbierały i daje rade.Ale dzieki za troskę ;)
Te... HH... where are you ????
USZCZYYYYYKIIIII, to stolica Bieszczad jest ;)HH zatęsknił za śniegiem i pojechł go szukać i się ślizgac ;)

post-8798-0-72738000-1360137949_thumb.jpg

Edytowane przez Hattorihonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HH pewnie poszedł zbierać złom

HH pomimo braku pracy jeszcze zlomu nie zbiera...

narazie wyprzedaje butelki po piwie ktore się uzbierały i daje rade.

Ale dzieki za troskę ;)

a to żaden wstyd przecież, ja w klasie maturalnej cały czas woziłem złom żeby mieć na paliwo do malucha bo ojciec mi nie dawał kieszonkowego. Tak się rozpędziłem, że mając 19 lat wypełniałem już PITy bo takie miałem obroty na miedzi :P Zapamiętaj to sobie: od pucybuta do milionera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...