Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z forumowiczów zna i może polecić dobrą szkołę językową ( angielski )??

Top English przy Skłodowskiej w budynku NOT.

 

Każdą lekcję prowadzi inny lektor by się osłuchać, mówi się w tej szkole, rozmawia wypowiadając własne opinie, czasem pisze. Książka jest zamknięta podczas zajęć, zeszyt służy tylko do kilku zdaniowych dyktand. Błyskotliwy uczeń praktycznie nie musi powtarzać w domu.

Ja nauczyłem się rozumieć i mówić. Nie boję się już rozmawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytań część dalsza: zna ktoś dobrego tokarza w lublinie? potrzebuję trochę w aluminium porzeźbić :)

 

odpowiedź nr2:

 

Borzęcki Zbigniew, ul Piękna; ma takie tokarki, że mógłby Jumbo Jeta wystrugać; robi także w samochodówce i tej stalowej i aluminiowej :D

tel: 601825040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borzęcki Zbigniew, ul Piękna; ma takie tokarki, że mógłby Jumbo Jeta wystrugać; robi także w samochodówce i tej stalowej i aluminiowej :D

tel: 601825040

To że tokarki ma nie znaczy że umie je obsłużyć :)

Znalazłem tylko prostowanie felg pod tym adresem i nazwiskiem??

Znasz jego robotę?? w sumie chodzi o prostą z pozoru rzecz, nawiercenie tulejek w aluminiowym bloku, tyle że podejście ciężkie i musi to być dość precyzyjnie zrobione, żeby dobrze wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam, zwłaszcza tych nie-fejsbukowych...

 

Poszukuję opon używanych do mojego bolidu. 165/70/14. Indeks prędkości nieważny, bolid i tak nie lata szybciej niż 120 km/h. Opony używane, min. 6mm bieżnika, dwie opony mi wystarczą. Nie interesują mnie bieżnikowane. Możecie kogoś polecić lub wskazać, kto się tym para?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam, zwłaszcza tych nie-fejsbukowych...

 

Poszukuję opon używanych do mojego bolidu. 165/70/14. Indeks prędkości nieważny, bolid i tak nie lata szybciej niż 120 km/h. Opony używane, min. 6mm bieżnika, dwie opony mi wystarczą. Nie interesują mnie bieżnikowane. Możecie kogoś polecić lub wskazać, kto się tym para?

Ja moze cos bym znalazl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody: Na pewno chodzi o tokarkę? Bo na tokarni raczej się nie wierci...

Pojedź do Panieńszczyzny tuż przed budową węzła "Dąbrowica" po prawej stronie jest serwis automatycznych skrzyń biegów .

Krzysiek Płocheć ma frezarkę narzędziową i wie jak się nią posługiwać (dokładność 0.001)... O ile będzie chciał się bawić.. Ale jak zrobi to na pewno dokładnie.

http://plochec.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...