Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Waraxe, ja korzystam z portalu wfirma.pl - o połowę tańsi od księgowej, prowadzenie ksiąg banalne, że nawet ja się nauczyłem, drukuje Ci księgi, PIT-y, VAt-y i co jeszcze chcesz - i oczywiście faktury. Masz dostęp 24x7 z każdego komputera. W razie problemu zadajesz pytanie księgowemu przez formularz. Przypomina mailem o terminach ...

 

Dla mnie to oszczędność kasy, czasu (bo nie muszę jeździć zawozić faktur), mam na bieżąco podgląd do stanu mojego biznesu (tj. ile jestem w plecy ;-) )

 

Spróbuj - masz 30 dni konto na próbę z pełną funkcjonalnością, jak masz więcej pytań pisz maila albo dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku, ale mam nieprzyjemne doświadczenia z księgowością internetową. Szukam "żywego organizmu". I takiego, co nie tylko potrafi zrobić księgę przychodów i rozchodów, ale też pomyśli i doradzi, zna nie tylko przepisy podatkowe, ale też dotyczące rent, zasiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i kolegi :), poszukuję księgowej do prowadzenia rozliczeń w działalności. Może ktoś taką osobę polecić? Roboty mało, bo do max. 10 dokumentów/rachunków/faktur na miesiąc. Tylko żeby trochę ograniała przepisy, a nie uczyła się dopiero :wink:

Help pliz!

Dzięki.

 

Waraxe->PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrowie dzisaj a co: plejadka widzianego ze 2minuty temu na glebokiej jak skrecal w filaretow :)

 

Odpozdrawiam, ale Cię nie zauważyłem.

 

Pozdrowienia dla Cezar71, którego nowy nabytek mogłem podziwiać nie tylko wizualnie :D. Gratki.

 

Podziękowania dla Plejadka i Piotrka_lbn za przejazd na prawym podczas niedzielnego RS KAROLINKA na torze lublin :twisted:

 

Może następną razą się odwzajemnisz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroję się na suchy sezon i w związku z tym mam pytanie - Czy do mojego WRX-a na felgi ATS 17, na które zwykle zakładałem letnie RE 050 215/45/17 bez problemu zmieszczą się RE 070 225/45/17?

 

http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroję się na suchy sezon i w związku z tym mam pytanie - Czy do mojego WRX-a na felgi ATS 17, na które zwykle zakładałem letnie RE 050 215/45/17 bez problemu zmieszczą się RE 070 225/45/17?

 

Podobno bez problemu, ja do moich 17 zakładam 215, a jakie maja ET te ATS-y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroję się na suchy sezon i w związku z tym mam pytanie - Czy do mojego WRX-a na felgi ATS 17, na które zwykle zakładałem letnie RE 050 215/45/17 bez problemu zmieszczą się RE 070 225/45/17?

 

http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

o tym właśnie Plejadku mówiłem przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...