Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

A MarcinLU, który jakiś czas temu robił tyle zamieszania, ma okazję na przykładzie naLeśnika nauczyć się co to znaczy podjąć męską decyzję i wybrać właściwe auto.

 

Wiesz Plejadek, gdyby twoja sytuacja finansowa w taki sam nieprzewidywalny sposób się zmieniła tak jak moja z dnia na dzień na niekorzyść to też byś nie kupował tak drogiego w utrzymaniu auta :P

Nie ciągnijmy już mojego tematu, następne będzie Subaru.

 

-- Pt wrz 30, 2011 4:30 pm --

 

ale robic tyle zmaieszania a potem nic nie kupic to jest dopiero dobre :lol:

 

Po pierwsze jak sprzedałem Fiestę to dalej szukałem Subaru z pełnym przekonaniem że kupię ale niestety przepatrzyłem ogłoszenia w necie i albo składany z kilku albo z nieznaną historią, więc dziękuję za takie coś a jak już miałem na oku autko forumowe, to się stało co się stało i musiałem drastycznie zmienić plany.

Przecież nie kupię Imprezy bez kasy na ewentualne awarie które są cholernie kosztowne i inne rzeczy do niej, więc postanowiłem zaczekać :) przecież bardziej smakuje coś na co się dłużej czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś się wybiorę na takiego SJS'a bo kwas nie umieć jeździć jak się ma takiego strucla z turbosprężarką jak ja

 

Ja co roku w okresie zimowym odwiedzam SJS w Miedziance. Można by zsynchronizować terminy i pojechać większą grupą. Problem polega na tym, że Ci co będą pierwszy raz muszą być na I stopniu. Decydować się trzeba w miarę szybko bo w okresie zimowym, trzeba rezerwować termin nawet 2 miesiące wcześniej. Np. teraz można się wpisać na I stopień najwcześniej na 29.11. (szczegóły: http://szkolenia.sjs.pl/szkolenia/ )

 

co do spota piwnego i kartingowego - bardzo chętnie. Kartingi można umawiać tylko na Olimpie bo tor w Gali już nie istnieje. :cry:

 

Po 19.00 każdego dnia jestem do dyspozycji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik: Dzięki JD555 Wanna jest wspaniała, jak Ona idzie!

 

Widzę naLeśnik, że moc jest już z Tobą. :P

 

 

 

 

 

eeeh, gwoli odświeżenia tematu :twisted::twisted::twisted:

 

zerknijcie na link poniżej i powiedzcie, jak Wam się wydaje, czy za tylnym siedzeniem, w bagażniku w tym samochodzie był także wózek dziecięcy :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::P po to miał być kupiony taki rodzinny :mrgreen: samochód :P:mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=A5tk5teaK4w&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszcze i tutaj

 

SKRADZIONO AUTO !!!

SUBARU FORESTER R.2011

kolor błękitny metalic /majtkowy charakterystyczny/

auto skradziono w Lublinie z ulicy Skrzetuskiego 4 NA LSM około godziny 9 rano w dniu 04.10.2011

nr rejestracyjny : LUB 27155

Bardzo proszę o informację jeśli ktoś coś widzial ! nr tel:

601339403 , 609449929

 

znalazl sie - uff !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...