Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, chłopaki i dziewczyny....mamy terminy 2P........rozpoczyna się przedsprzedaż biletów... :smile: lista z 1P z automatu, reszta w formie bijatyki, a miśki....bo trzy razy szybsze, mocniejsze i ładniejsze od tych paskudnych Subaraków......no i trzy razy szybciej demolują nawierzchnię - ta moc....Hubeeerta już nima.... :lol: - potrójne wpisowe.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście jak zwykle....nadwyżki z wpisowego przeżeramy i przepijamy...Dyzio i Cybel.....prawda? :lol: :roll:

 

[ Dodano: Sob Lip 18, 2009 1:44 am ]

Eeee!? Albo taki jestem naciulany albo nie kumam... :cool:

 

kum kum kum kółek Ci nie odsyłam ino do Torunia przywieze, browarka wypijem.....abo dwa.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, chłopaki i dziewczyny....mamy terminy 2P........rozpoczyna się przedsprzedaż biletów... :smile: lista z 1P z automatu, reszta w formie bijatyki

Jesli po 4 sierpnia, to wpisz mnie z marszu. Teraz musze wyjechac i nie bede pod mailem.

Harvester, DNL, pamietajcie o mnie gdyby Organizatorzy zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kum kum kum kółek Ci nie odsyłam ino do Torunia przywieze, browarka wypijem.....abo dwa.... :smile:

 

Jasne!!! Tak w temacie: http://www.www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... start=1000

 

:wink: :mrgreen:

 

Jednak byłem naciulany bo teraz wszystko kumam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może teraz ja!Primi pogodziłeś wszystkich ,jesteś debest.Nie ma żadnych kwasów wszystkich Was lubimy.Zapraszamy również emila i IWAN-a.Przecież to zabawa i o to chodzi.Spróbuję molestować właściciela na 22.08 ! Wasze posty są prze....zaje fajne.Jak będę już wiedział tradycyjnie, to z ogromną mordą damy znać z Elkiem na forum, ale tym razem szykujemy eks-trasy ,przy których będziecie ZMUSZENIU pomóc.I TO JEST OGROMNA PROŚBA DO WAS,nas jest tylko czwórka i nie jesteśmy tak do końca w stanie ogarnąć wszystkiego.Uważamy już teraz ,że to nie jest nasza -Elka i Andrzeja-POJEŻDŻAFFFKA , ale nas wszystkich.I tak nam dopomóż forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d nasz drogi Kolego,i :mrgreen: le Tylko chcesz!!!.Ale tak poważnie, to do tej pory nie podałeś na PW imion swoich pociech i adresu do korespondencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

 

Weronika i Wojtek, dyzio_d@poczta.fm. Wyślij mi na maila nr telefonu do Ciebie, musimy pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może teraz ja!Primi pogodziłeś wszystkich ,jesteś debest.Nie ma żadnych kwasów wszystkich Was lubimy.Zapraszamy również emila i IWAN-a.Przecież to zabawa i o to chodzi.Spróbuję molestować właściciela na 22.08 ! Wasze posty są prze....zaje fajne.Jak będę już wiedział tradycyjnie, to z ogromną mordą damy znać z Elkiem na forum, ale tym razem szykujemy eks-trasy ,przy których będziecie ZMUSZENIU pomóc.I TO JEST OGROMNA PROŚBA DO WAS,nas jest tylko czwórka i nie jesteśmy tak do końca w stanie ogarnąć wszystkiego.Uważamy już teraz ,że to nie jest nasza -Elka i Andrzeja-POJEŻDŻAFFFKA , ale nas wszystkich.I tak nam dopomóż forum.

 

 

Zdecydowanie chetnie Wam pomoge bo przyznam, że ostatnio tyraliscie chyba za duzo jak na luzackiego spota. Moze nawet uda mi sie zorganizować dodatkowo jakaś pomoc techniczna, medyczną itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...