Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

huzar 105, potrafiłbyś to zrobić :?: Ja ćwiczyłem, nie udało się i za każdym razem widziałem swoje kciuki urwane na wycieraczce :mrgreen:

Chłopaki bez urazy, ale pojeżdżawka to też mozliwość nauki , był tam Elek , grygo i inni którzy chętnie pokazywali jak nie stracić kciuków i nadgarstków :!:

Na następnej zapraszamy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar 105, potrafiłbyś to zrobić

 

nie :twisted:

Chłopaki bez urazy, ale pojeżdżawka to też mozliwość nauki , był tam Elek , grygo i inni którzy chętnie pokazywali jak nie stracić kciuków i nadgarstków

Ełek to tam stale na ręcznym z kimś latał :mrgreen:

Na następnej zapraszamy

A wiadomo coś o terminie? Chętnie się poprzytulam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co na to Elek jako mój współorganizator i autor nazwy Pojeżdżaffka. Myślę , że powinieneś troszkę zmienić nazwę tego filmiku , organizowaliśmy z Elkiem pod tą nazwą imprezę na 27 aut a pod tą nazwą widać totalną biedę frekwencyjną :sad: Sory Bartek i Łukasz ale tak uważam, może dlatego, że znam tylko niemiecki a posługuję się polskim nie angielskim i nie rozumiem napisów :?:

 

Chłopaki, film jest głównie pamiątką dla mnie i Bartkafi, także nie przejmowałbym się jego szczegółami :)

Z założenia nie miał być reportażem z całej imprezy gdzie uwzględnieni byliby wszyscy uczestnicy Pojeżdżaffki II

Sorry, ale karta w aparacie Nikon sponsored by Subaru (ten Plejadowy :mrgreen: ) nie zmieściłby w swojej pamięci przejazdów z kilku godzin.

Wykorzystałem jedynie to co udało nam się zarejestrować - wiem, że to niewiele i znacznie lepiej prezentowałaby się cała ekipa uczestników na torze / każdy przynajmniej po jednym okrążeniu.

 

Zamieszanie, Was to nawet nie trzeba pokazywać - wszędzie słychać Turbodziadka :twisted:

 

Użyłem kilku zwrotów angielskich tylko i wyłącznie ze względu na umieszczenie go na międzynarodowym portalu youtube. Oczywiście mogłem zrobić to w jęz. niemieckim, który znam lepiej od angola :) ale, wtedy większa liczba ludzi na świecie miałaby problem ze zrozumieniem :cry: chociaż i tak podobno 75% społeczności porozumiewa się w języku hiszpańskim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie umieszczałbym onboardu na którym krzyżuje ręce na kierownicy.

 

 

A niby dlaczego :roll: :?:

Zdaję sobie sprawę, jak daleko mi do miszczów kierownicy... ale jakoś nie jest to mój największy problem i nie bardzo rozumiem czego miałbym się wstydzić :roll:

 

 

Ja przed startem siedziałem 30 minut i planowałem jak każdy zakręt przejechać u Ciebie chyba tego brakowało

 

Tutaj masz 100% rację; przyznaję się bez bicia, że nie siedziałem przez 30 min przed starem rozważając każdy zakręt. Nie wiedziałem, że jest taki obowiązek, widocznie nie doczytałem regulaminu pojeżdżafffki :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj chłopaki każdy jeździ jak chce :D ja jak już będę miał auto i będę latał bokami to jedną ręką będę dłubał w nosie a drugą drapał się po głowie :twisted:

No to kiedy ta pojeżdżawaa!! Bo aż sobie rączki zacieram - tyle Subaraków w moim ukochanym mieście :grin: (na ostatniej niestety nie byłem... ponieważ nic o niej nie wiedziałem, dopiero jak wbiełem na forum to mnie zamurowało :shock: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, z dedykacją dla Ciebie :arrow:
Od 2:22

 

Bublewicza znam na pamięć. Wszystkie odcinki.

Nie sądzę, aby osoby jeżdżące tym foresterem potrafiły wykorzystać owe wskazówki.

To nie był tor kartingowy, gdzie skręt pół obrotu wystarczy. Tak samo ten forester nie miał krótkiej przekładni. Przyjrzyj się dokładnie, kierownik tego forestera skręcał na maksa i czekał na przyczepność wyjeżdżając przodem daleko po za tor.

Specjalnie tak napisałem żeby osoba z filmiku uzmysłowiła sobie to.

Przytrafił się mi w Toruniu ciekawy przypadek. Po kilku okrążeniach delikatnie popadało i zrobiło się ślisko. Pierwszy w lewo tam gdzie normalnie wystarczyło dodać gazu obróciło mnie.

Stało się tak ponieważ miałem tylne opony słabe (ok 4 mm). I gdybym skrzyżował ręce bo wcześniej można było krzyżować obróciło by mnie kilka razy, a tak coś tam wykontrowałem i w nic nie uderzyłem. Może szło to ogarnąć nie wiem. Gdyby to był wyścig straciłbym 10 sekund, ale dojechałbym do mety...

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

"Stare" fajne towarzycho Pojeżdżaffkowe się obudziło :!: :!: :!:

Fajnie mieć z Wami kontakt zwłaszca ,że zbliża się sezon, będzie o czym pogadać , pouczyć się i może jakaś dogrywka na pięści :?:

Łukasz , Bartek bez urazy :!: :!: :!: :grin:

Najfajniejsze jest to , że wszyscy mają racje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdro, widzę , że teraz to chyba nuszę zorganizować jakąś "ekstremę" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakaś dogrywka na pięści :?: :mrgreen:

ej no bez przesady :grin: Może lepiej zmierzyć się na torze w Toruniu podczas 3 pojeżdżaffki?? :twisted:

Muszę się nie długo wybrać i zobaczyć co z torem, bo podobno coś się dzieje.. przynajmniej powinno bo czasu coraz mniej - do końca kwietnia muszą skończyć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłem w sobotę na torze. Poza spotkaniem klubowicza w Subarce, to nic ciekawego! Nic - zupełnie nic nie posunęło się od mojego ostatniego wyjazdu - około miesiąc temu. Ale może spowodowane to jest tym, że cały "tor" pokryty jest śniegiem. Mam nawet parę zdjęć, ale nic one nie wnoszą, więc chyba nie ma sensu, żeby je wam pokazać :lol: tak jak mówiłem - przebudowany będzie pierwszy łuk - już "trybuny" z opon są bliżej toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu 93, w mordkę misiaczka ta zima zatrzymała nam tor w Ostródzie, Toruń nie tkniety, chyba kupie Deta i zepchne cos wokół domu :mrgreen: Jak masz namiar na właściciela to daj cynka na PW , bo stary mój układ pewnikiem jest juz nie aktualny. Trzeba cos kombinowac żeby pochasać :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MORDĘ KUBUSIA W KUPEREK KOGUCIKA I W KISZKĘ ZIEMNIACZANĄ, W ZWIĄZKU Z ODBYCIEM SIĘ JUŻ DOŚĆ DAWNO TYTUŁOWEJ POJEŻDŻAFFFKI ORAZ WYRAŻENIU JUŻ CHYBA WSZYSTKICH OPINII, WSPOMNIEŃ, EMOCJI, RELACJI, WRZUCENIU FILMÓW, ITD, PRZEZ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, W CELU UNIKNIĘCIA NIEGRAMOTNEGO ZAŚMIECENIA TEMATU PRZEZ RÓŻNEGO RODZAJU WYNURZENIA NIE ZWIĄZANE Z W/W POJEŻDŻAFFFKĄ, JAKO AUTOR PROSZĘ MODÓW O ZAMKNIĘCIE WĄTKU! ZAINTERESOWANYCH DALSZYM ŻYCIEM TORU W TORUNIU ORAZ EWENTUALNYMI NASTĘPNYMI IMPREZAMI PROSZĘ O OTWARCIE SOBIE NOWEGO, ODPOWIEDNIO ZATYTUŁOWANEGO WĄTKU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chojny THX :lol:

 

 

łoooooooo jezu... znów tu spamujemy?

Co autor miał na myśli poprzez prośbę rozwarcia tematu?

 

 

 

..........i wszystko............ :smile:

 

żeby takie krełatóry jak DNL mieli gdzie sobie poporopopopo..... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...