Skocz do zawartości

folia na szybach ogrzewanych


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

tak o przyciemnianie chodzi...

hmmm a co ze sciezkami?? na foli jest informacja ze nie mozna jej na sciezkach naklejac...

+ widzialem filmy na zagramanicznych stronach gdzie wlasnie kleja od zewnatrz :)

byc moze jest tak, jak piszesz, ale ja o czyms takim pierwszy raz slysze... folia na szybach najczesciej klei sie od wewn., jak juz pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nigdy nie widzialem zeby samochod mial przyciemnione szyby od zewnetrznej strony

to zapraszam obejrzec mojego forka - prosto ze szwajcarii z oklejonymi profesjonalnie szybkami - o zewnątrz. w tym kraju chyba wiedza co robią? styropian na budynkach też się daje od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że to ze Szwajcarii i wiedzą co robią to bym się nie sugerował. Oklejanie szyb z wewnątrz jest praktyczniejsze ze względu na mniejszą możliwość uszkodzenia. Z zewnątrz jak widac też można, tylko jak będzie wyglądać szyba po przejechaniu po niej kilka tysięcy razy wycieraczką. A jak jeszcze trafi się jakiś pył czy piasek ???

 

Steropian daje się z zewnątrz, żeby dzieci w domu dziur w ścianach nie robiły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steropian daje się z zewnątrz, żeby dzieci w domu dziur w ścianach nie robiły

dobre...podoba mi się :grin:

well, zapewne będzie wyglądać tak jak w tym moim ezemplarzu, bez zastrzeżeń, owszem jest pare rysek ale więcej to mam chyba na przedniej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak w ogóle to powinienem napisać styropian :oops:

A jesli chodzi o folię - podszedłem do tego w sposób taki, że jednak folia jest mniej wytrzymała niż szkło i prędzej się zarysuje. Wiem coś o tym, bo moje dziecko z tyłu próbowało jeździć swoim żelaźniakiem po szybie, właśnie z folią. Efekt - mała, ale jednak rysa. Z samą szybą tak łatwo by nie poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...