Skocz do zawartości

Podłokietnik OTB


todob

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy :smile:

Jako że człek wygodnym jest, szukam możliwości zamontowania podłokietnika wydłużając ten który już jest lub ewentualnie myślę o jakiejś nakładce.

Co prawda nie jest to problem techniczny :wink: ale łokcie mam coś za krótkie to tego w moim OTeBeku - nie wiem starzeje się cy cóś :lol:

Ale fakt uważam że trochę przy krótaśne są i chciałbym sobie poprawić radość z jazdy!!

Co sądzicie lub bardziej czy może macie jakieś doświadczenia z tymże jakby (nie)istotnym że tak powiem problemem. A może znacie jakieś namiary na tego typu sprawy (montażu lub kupna nakładek)?

Pozdro i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy :smile:

Jako że człek wygodnym jest, szukam możliwości zamontowania podłokietnika wydłużając ten który już jest lub ewentualnie myślę o jakiejś nakładce.

Co prawda nie jest to problem techniczny :wink: ale łokcie mam coś za krótkie to tego w moim OTeBeku - nie wiem starzeje się cy cóś :lol:

Ale fakt uważam że trochę przy krótaśne są i chciałbym sobie poprawić radość z jazdy!!

Co sądzicie lub bardziej czy może macie jakieś doświadczenia z tymże jakby (nie)istotnym że tak powiem problemem. A może znacie jakieś namiary na tego typu sprawy (montażu lub kupna nakładek)?

Pozdro i dzięki

 

Kiedys na forach US widzialem, ze za oceanem maja specjalne nakladki na standardowe podlokietniki, sprzedawane przez SoA. Instaluje sie dosc prosto bo wstawia sie taka nadbudowke w miejsce standardowej klapki. Wyglada to bardzo estetycznie (dostepne w 2 kolorach) i poprawia znacznie komfort. Poszukaj na ebay, lub poczytaj na legacygt, Nasioc'u czy na http://www.subaruoutback.org/forums/ niestety nie pamietam gdzie to widzialem, ale byly nawet firmowane znaczkiem SoA instrukcje montazu do sciagniecia.

Jezeli chodiz natomiast o podlokietniki drzwiowe to nie mam na nie rozwiazania, tym bardziej, iz wg mnie sa zle wyprofilowane i sa na nieodpowiedniej wysokosci :roll:

 

Edit:

 

np cos takiego:

ebay

 

mozna je tez znalesc na:

SubaruParts.com

www.subarupartsoutlet.com

 

w Pl niestety nie widzialem sklepu co by je oferowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Subaru to obje rączki na kierownicy

A jak z kobiałką tj. kobitką jadę to CO.... :mrgreen: przecież trza pogłaskać przytulić.... :grin:

Sherif dzięki za podanie linków...szkoda że to stany... :neutral:

Może uda mi się jakoś lub jakąś nakładeczkę zdobyć :idea:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem naką nakładkę w UK, tutaj (chociaż być może podając ten link łamię jakieś zasady):

 

http://www.cheammotors.co.uk/enter-online-store-c35.html

 

Trochę wydłuża i podwyższa podłokietnik, który w wersji standardowej nie pełni swojej roli. Teraz da się już jakoś oprzeć łokieć. To się różni od wersji US analogicznej nakładki tym, że jest tam wewnątrz oddzielny niewielki płaski schowek (w US chyba nie ma), widziałem na jakimś amerykańskim forum, że ludzie stamtąd właśnie sprowadzali wersję europejską jako bardziej funkcjonalną. Ceny wyższe niż w US, ale wysyłka tańsza oraz odpada kwestia cła i VAT (gdyby paczkę u nas przechwyciły stosowne służby). Montaż sprowadza się do odkręcenia i przykręcenia kilku wkrętów -- zdejmuje się klapkę, montuje na jej miejsce to coś, i tę zdjętą klapkę potem na wierzchu.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "nastawka" nie wydłuża tylko podnosi podłokietnik. Mozna to zamówić w ASO ale parę stówek kosztuje.

Ale to nie rozwiązuje problemu bo nadal jest za daleko do tyłu przesunięty by mógł służyć za coś więcej niż tylko schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "nastawka" nie wydłuża tylko podnosi podłokietnik. Mozna to zamówić w ASO ale parę stówek kosztuje.

 

Dla pełnej ścisłości -- może nieznacznie, ale jednak także wydłuża (miejsce mocowania klapki jest nieco wysunięte do przodu). Na pewno za mało, aby to się stało wygodne, ale gdyby wydłużała bardziej, blokowałaby jeden z pojemników na napoje. Podłokietnik tak czy inaczej pozostawia bardzo dużo do życzenia, w moim odczuciu z tym czymś staje się jednak nieco bardziej funkcjonalny.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba. Miałem kiedyś Fiata Croma i tam podłokietnik był przymocowany do fotela i po przestawieniu fotela- zawsze był cały do dyspozycji.Jak jest montowany między fotelami to zawsze po przestawieniu fotela (góra- dół, przód- tył) nie jest on we właściwym i komfortowym dla kierowcy miejscu :cry: Jak robiłem tapicerkę w Legasiu to myślałem że sobie zrobię podłokietnik przymocowany do fotela- ale póżniej mi przeszło(i wcale mi go teraz nie brakuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze .... szukam szukam i nie znajduje ale muszę się chyba bardziej w stronkę wgryżć :???:

 

Tu jest strona ze wszystkimi dostępnymi gadżetami do wnętrza, wśród których są dwie wersje kolorystyczne tego, o którym mówimy:

 

http://www.cheammotors.co.uk/interior-enhancement-c71.html

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest strona ze wszystkimi dostępnymi gadżetami do wnętrza, wśród których są dwie wersje kolorystyczne tego, o którym mówimy:

 

http://www.cheammotors.co...cement-c71.html

No to teraz to wsio oki.... :grin: tylko cena zaporowa :???:

pozdro i dzięksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...