Skocz do zawartości

Radio Frycz - Motolista - Poniedziałek 18-20


Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do słuchania mojej autorskiej audycji którą od od jakiegoś czau prowadzę ze znajomym. Audycja to prawie 2 godziny dobrej rockowej muzyki przeplatanej informacjami ze świata motoryzacji. Mam nadzieję że znajdziecie czas na słuchanie i kibicowanie naszej audycji która się dopiero rozwija :lol: Tak jak i my, więc bądźcie wyrozumiali podczas wpadek i błędów :lol:

Słuchać można w winampie lub innym albo na stronie klikając play :wink:

http://www.radiofrycz.pl Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15:58 się słucha :smile: , pozdrów nas

 

A dziękuję :wink: Mam nadzieję że miło się słuchało :grin: Teraz dopiero przeczytałem, następnym razem bankowe pozdrowienia! Możecie też pisać podczas audycji na radiowe gg 5355320 lub oskar@radiofrycz.pl, będzie Nam miło a i Wam przyda się na konkursy :grin: Czekam na pierwsze komentarze i cenne uwagi, pomysły bo chcemy się poprawiać i zdobywać słuchaczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do słuchania Motolisty w pon. a już jutro gość specjalny który na 99,9% pojawi się studio :grin: Gościem będzie Janek Chmielewski rajdowy mistrz Polski w klasie R2B i A6, ma na swoim koncie także inne tytuły o których będziemy rozmawiać w radiu. Będzie mały konkursik i skromne nagrody, będziecie mogli zadawać pytania itp. itd. :grin: Zapraszam jutro od 16!e

 

www.radiofrycz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ Dodano: Nie Lis 01, 2009 11:34 am ]

Miło mi po wakacyjnej przerwie znów zaprosić wszystkich forumowiczów do słuchania Motolisty :!: :grin: Już jutro pierwsza audycja po długiej przerwie, zapraszam wszystkich od 17 :grin: Wchodzicie na www.radiofrycz.pl i klikacie na ikonkę play w prawym górnym rogu (dziś nie działa bo ndz więc no stress :wink: ) lub na ikonkę winampa który odpala się w waszym komputerku :grin: i słuchacie! :mrgreen:

 

Krótki opisik:

Jedyna taka audycja w Krakowie!

Dobra Rockowa muzyka od zawsze szła w parze z motoryzacją, właśnie dlatego powstała Motolista! Relacje z imprez sportowych, newsy, wywiady i porady dotyczące czterech kółek. Podczas dwugodzinnej audycji usłyszycie i stworzycie listę utworów których najchętniej słuchacie za kółkiem. Zapraszają Oskar Langner i Bartosz Remin.

 

I do usłyszenia jutro!!!

 

I banerek jakby ktoś reflektował :lol:

motolistaban.jpg w700.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś nie obyło się bez drobnych problemów tech. ale następny raz będzie gitara a z audycji na audycję coraz lepiej jeśli chodzi o prowadzących :razz: Mamy nadzieję że się podobało :grin: Wszelkie uwagi typu za głośno za cicho, za dużo za mało wskazane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...